Zodiako ženklai: ar tinkate vienas kitam?

Zodiako ženklai: ar tinkate vienas kitam?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ką įvairių zodiako ženklų kombinacijoms žada žvaigždės? Ko gali tikėtis partneriai vienas iš kito? Kokios yra jų stiprybės, o kokios silpnybės? Sužinokite daugiau apie save, savo partnerį ir siekite santykių harmonijos.

 

Avinas ir Avinas

Šių dviejų zodiako ženklų partnerystė tvirta, bet audringa. Daugiausiai konfliktų kyla dėl poreikio dominuoti santykiuose. Abu partneriai impulsyvūs, aistringi ir trokšta būti dėmesio centre. Santykiuose dominuoja kraštutinumai: nuo meilės iki neapykantos. Dviejų Avinų porai rekomenduojama nepainioti asmeninio gyvenimo ir karjeros. Partnerystė karjeroje suteiks jums trokštamų pasiekimų, bet gali sugriauti šeimos santykius.

 Avinas ir Jautis

Pirmasis jūsų susitikimas įsimintinas. Abu partneriai užsispyrę, reiklūs ir mėgsta dominuoti. Avino ir Jaučio porai svarbiausias artimas ir nuolatinis bendravimas, kitaip kils nesutarimai, kankins abejonės dėl ateities. Avino ženklo žmonėms labai svarbus bendravimas, didelis pažinčių ratas, o Jaučiai mėgsta nedidelį draugų ir pažįstamų ratą, dažniau linkę likti namuose, nei bendrauti. Geriau sutaria Jaučio ženklo moterys ir Avino ženklo vyrai, nes moterys vertina Avino dominavimą, o vyrams Jaučiams nusileisti valdingai moteriai – sunku.

 Avinas ir Dvyniai

Dvyniai pasižymi puikiu humoro jausmu, kuris padeda pažaboti partnerius, kurių zodiako ženklas Avinas. Dvynių humoro jausmas gelbėja nuo pykčių ir nesutarimų, o protas ir mokėjimas išlikti ramiems padeda išvengti skubotų sprendimų. Avino pora tvirta, nes partneriai papildo vienas kitą.

 Avinas ir Vėžys

Ramus ir smulkmeniškas Vėžio būdas tikra priešingybė spontaniškam ir kategoriškam Avinui, todėl šių zodiako ženklų poros dažnai pykstasi. Vėžiai linkę svajoti, o Avinus pykdo jų nepraktiškumas. Tačiau Vėžiai moka atskleisti švelniąją partnerių pusę, o Avinai padrąsina ramius ir lėtus Vėžius imtis iniciatyvos. Sunkiausia porai, kurioje vyras Vėžys ir moteris Avinas, sukurti pilnaverčius seksualinius santykius.

 Avinas ir Liūtas

Avinams patinka Liūtų nuoširdumas, energija ir entuziazmas, tačiau šių zodiako ženklų poroms sunku miegamajame, nes abu linkę dominuoti. Avinų ir Liūtų sąjunga tvirta. Jų panašūs pomėgiai ir vertybės. Jie drąsūs, linkę ieškoti nuotykių ir naujovių. Jie ne tik puikūs partneriai namuose, bet ir darbe.

 Avinas ir Mergelė

Avinai ir Mergelės nesutaria beveik dėl visų klausimų, nes jų vertybės, pomėgiai, požiūris į šeimą ir darbą – skirtingi. Avinai impulsyvūs, o Mergelės mėgsta viską gerai apgalvoti. Avinai temperamentingi, o Mergelės jautrios ir ramios. Avinai linkę kritikuoti Mergeles, todėl šios negali būti savimi. Tačiau Avinus taip pat žavi Mergelių švelnumas ir rūpestingumas. Avino ir Mergelės poroms teks dideli išbandymai.

 Avinas ir Svarstyklės

Avinai ir Svarstyklės skirtingi, bet tinkantys vienas kitam. Svarstyklės moka nuraminti ir patarti impulsyviems Avinams, o Svarstyklės iš Avinų semiasi stiprybės, energijos ir ryžto. Šių zodiako ženklų partneriai tinka vienas kitam seksualiniame gyvenime, nes nebijo naujovių ir eksperimentų. Svarbiausia – atrasti kompromisus kasdieniniame gyvenime.

 Avinas ir Skorpionas

Šie zodiako ženklai panašūs. Jie gyvybingi, drąsūs ir pasižymi seksualumu. Avinų ir Skorpionų sąjunga aistringa ir ilgalaikė. Didžiausias skirtumas tokiose porose: Skorpionai linkę užsisklęsti ir problemas spręsti vieni, o Avinams, linkusiems į atvirumą, sunku susitaikyti su partnerių uždarumu.

 Avinas ir Šaulys

Avinas ir Šaulys tinka vienas kitam, nes abu partneriai yra energingi, mėgsta iššūkius ir naujoves. Jie – geriausia komanda, kuri pasiekia užsibrėžtų svajonių ir tikslų, todėl kartu gali kurti ne tik šeimyninį, bet ir profesinį gyvenimą. Tačiau Avino ir Šaulio porai trūksta stabilumo, ramybės ir pastovumo. Avinams naudinga Šaulių logika, o Šauliams – Avinų ryžtas.

 Avinas ir Ožiaragis

Avino ir Ožiaragio santykiai aistringi bei spontaniški. Tačiau Ožiaragiams sunku apsiprasti su Avinų temperamentu, energija ir emocingumu. Avinams patariama nusileisti Ožiaragiams šeimyniniame gyvenime, nes jie palaiko šeimos stabilumą ir kuria ilgalaikę gerovę. Avino ir Ožiaragio santykiams svarbiausia – kantrybė ir supratingumas, kad partneriai išmoktų susigyventi su vienas kito skirtumais.

 Avinas ir Vandenis

Avino ir Vandenio pora puiki, bet abiem partneriams reikia laisvės ir asmeninės erdvės. Vandenis yra vienintelis zodiako ženklas, kuris moka nuraminti Aviną ir suteikia jo gyvenimui harmonijos. Vandeniams labai svarbi Avino energija ir ryžtas. Šių zodiako ženklų partneriai dažnai sukuria tvirtas šeimas, jie puikiai dera ir miegamajame.

 Avinas ir Žuvys

Šių zodiako ženklų poroms sunku įveikti skirtumas. Žuvys yra romantikai, kuriems svarbus švelnumas ir supratingumas, o Avinai nesugeba pateisinti tokių partnerių lūkesčių. Avino ir Žuvų porai sunku atrasti harmoniją buityje ir seksualiniame gyvenime, nes jų temperamentai, požiūris ir vertybės – skirtingos.

  

Jautis ir Jautis

Jūsų santykiai ramūs ir lėti. Kadangi vienas kito nepapildo, partneriai sustiprina neigiamas charakterio savybes – pokyčių ir naujovių baimę.  Dviejų Jaučių porai svarbus finansinis stabilumas, dėl jo partneriai pasiryžę paaukoti asmeninį gyvenimą. Jaučių meilė stipri, juos sieja pagarba ir ištikimybė, bet trūksta aistros, spontaniškumo. Dažniausia barnių priežastis – užsispyrimas.

Jautis ir Dvyniai

Jaučiams, mėgstantiems patinginiauti ir ramiai leisti laisvalaikį, sunku priprasti prie Dvynių aktyvumo ir darbštumo. Dvyniams sunku susitaikyti su Jaučių pavydumu ir pozityvumo trūkumu. Taip pat šių dviejų zodiako ženklų poroms sunku atrasti harmoniją seksualiniame gyvenime. Jaučio ir Dvynių santykiai bus audringi ir kupini išbandymų, bet tik nuo abiejų partnerių pastangų priklausys santykių ateitis.

Jautis ir Vėžys

Geriausia pora Jaučiams – Vėžiai. Jie lėti, kantrūs, supratingi ir nelinkę rizikuoti, tad jų charakteris tinka užsispyrusiems ir naujovių nemėgstantiems Jaučiams. Vėžiai turi vaikišką pusę, jie vengia atsakomybės ir linkę svajoti, o Jaučiai pasižymi noru rūpintis savo partneriu. Jaučio ir Vėžio santykiai truks ilgai, bus ramūs ir harmoningi.

Jautis ir Liūtas

Liūtai ir Jaučiai puikiai dera. Jų partnerystė paremta vienas kito vertinimu. Liūtai mėgsta Jaučių rimtumą, atsidavimą, rūpestingumą, o Liūtai suteikia Jaučiams ryžto ir energijos. Šių dviejų zodiako ženklų pora gali imtis įvairiausių užduočių. Jie puikūs tėvai ir mylimi draugai. Liūtas ir Jautis visada atranda kompromisą, todėl ginčai jų santykiams turi tik teigiamos įtakos.

Jautis ir Mergelė

Jautis ir Mergelė – dvi užsispyrusios asmenybės, su panašiu požiūriu ir vertybėmis. Jie vertina stabilumą ir tradicijas. Jaučio ir Mergelės santykiams svarbūs išbandymai, nes tik bendra patirtis ir laikas, praleistas kartu, padeda sustiprinti jų sąjungą. Abu partneriai – jautrūs ir jausmingi, todėl dažnai sureikšmina nereikšmingus dalykus. Jautis ir Mergelė tinka vienas kitam seksualiniuose santykiuose.  

Jautis ir Svarstyklės

Jaučiams svarbi šeima, o Svarstyklėms – harmonija, todėl šių zodiako ženklų poros sukuria tvirtas ir laimingas šeimas. Šiek tiek skiriasi Jaučių ir Svarstyklių vertybės. Jaučiai vertina paprastumą, o Svarstyklėms patinka viskas, kas neįprasta ir sudėtinga, todėl poros dažnai užsiima skirtingais laisvalaikio pomėgiais, siekia skirtingų sričių karjerų. Jaučių ir Svarstyklių aistringas seksualinis gyvenimas.

Jautis ir Skorpionas

Dviejų sudėtingų charakterių ir temperamentų derinys – Skorpionai maištingi ir aršūs, o Jaučiai ramūs ir vertinantys tradicijas. Šių zodiako ženklų poros jaučia didelę seksualinę trauką, bet jiems sunku suskurti šeimyninį gyvenimą. Kartą susitikę Jautis ir Skorpionas, niekada nepamirš vienas kito, jie skirsis ir taikysis, negalėdami gyventi nei kartu, nei atskirai.

Jautis ir Šaulys

Jaučio ir Šaulio sąjunga sudėtinga. Abu partneriai linkę į pesimizmą ir kraštutinumus. Trūksta pasitikėjimo vienas kitu ir pagarbos. Šaulį erzina Jaučio lėtumas, bet abu šie zodiako ženklai yra užsispyrę ir nenori aukotis ar pasikeisti. Jaučio ir Šaulio nesuderinamumas išnyksta tik lovoje – jie puikūs ir aistringi meilužiai.

Jautis ir Ožiaragis

Jaučiams ir Ožiaragiams sunku parodyti savo jausmus. Abu zodiako ženklai pasižymi lėtumu ir atsargumu. Vis dėlto Jaučiai yra jausmingesni, todėl jie gali sužadinti Ožiaragio jausmus ir abiejų ženklų sąjunga bus tvirta ir ilgalaikė. Ji atlaikys net sudėtingiausius išbandymus.

Jautis ir Vandenis

Jautis ir Vandenis labai skirtingi. Jaučiai mėgsta rutiną, tradicijas, ramybę, o Vandeniai linkę į riziką, iššūkius ir maištą. Vandeniai retai susidomi tokiu stabiliu partneriu kaip Jautis, bet vienas kitą pamilusius šių zodiako ženklų partnerius sunku išskirti. Jie papildo vienas kitą ir sukurią ilgalaikę, įdomią ir spontanišką sąjungą.

Jautis ir Žuvys

Puikus derinys. Abu zodiako ženklai vertina jausmus ir pastovumą. Žuvys trokšta sutikti tikrąją meilę ir jai skirti visą gyvenimą. Ištikimi, pastovūs ir vertinantys tradicijas Jaučiai, yra tikri svajonių partneriai. Žuvų ir Jaučių poros nesutaria tik dėl finansinių klausimų, nes Žuvys nėra taupios ir mėgsta gyventi šia diena, o Jaučiai visada galvoja apie ateitį.

 

Dvyniai ir Dvyniai

Įdomi, veikli ir gyvybinga dviejų Dvynių pora. Jie dažniausiai pamilsta vienas kitą iš pirmo žvilgsnio ir neišsiskiria visą gyvenimą. Dvyniai dažniausiai susipažįsta dar paauglystėje ir viską daro kartu iki senatvės. Tokioms poroms trūksta kantrybės ir aistros, bet jie darbštūs ir mėgsta viską daryti kartu.

Dvyniai ir Vėžys

Tingiems, sentimentaliems ir gyvenantiems svajonių pasaulyje Vėžiams sunku sutarti su praktiškais, darbščiais ir energingais Dvyniais. Dvyniai dažnai kritikuoja Vėžių lėtumą ir nevertina jų gerųjų savybių. Vėžius gąsdina Dvynių veiklumas.  Šių zodiako ženklų partneriams tenka patirti daugybę išbandymų, kad jie galėtų būti kartu.

Dvyniai ir Liūtas

Du energingi ir išskirtiniai charakteriai – darbštūs Dvyniai ir temperamentingas Liūtas – sudaro ryškią ir charizmatišką porą. Abu partneriai ryžtingi ir gyvybingi, todėl jų santykiai įdomūs ir spontaniški. Liūtai moka sužadinti Dvynių aistrą ir padeda Dvyniams išnaudoti išskirtinį darbštumą. 

Dvyniai ir Mergelė

Dvyniai ir Mergelės – dėmesingi, smalsūs, protingi partneriai turi ir panašumų ir skirtumų. Dažniausiai nesutampa jų pomėgiai ir požiūris į karjerą. Mergelės vertina materialumą ir perfekcionizmą, o Dvyniai – greitį ir kiekybę. Taip pat skiriasi šių zodiako ženklų požiūris į socialinį gyvenimą. Mergelės uždaresnės, o Dvyniai mėgsta būti dėmesio centre. Mergelės ir Dvynių poroms trūksta aistros seksualiniuose santykiuose.

Dvyniai ir Svarstyklės

Puikus derinys. Santykiuose su Dvyniais atsiskleidžia teigiamos Svarstyklių savybės. Jos gali būti puikūs, ištikimi ir nenuspėjami partneriai Dvyniams. Tiesa, Svarstyklės reiklios ir gali kritikuoti Dvynius, bet pastarieji visada gali tikėtis palaikymo. Dvyniai vertina Svarstyklių gerą skonį, eleganciją ir tvarkingumą. Dvynių ir Svarstyklių seksualiniams santykiams trūksta aistros, bet jie puikiai sutaria buities klausimais.

Dvyniai ir Skorpionas

Dvyniams patinka Skorpionų humoro jausmas ir inteligencija. Skorpionus vilioja Dvynių veiklumas ir energija. Tačiau Skorpionai, kuriems svarbus seksualinis gyvenimas, nusivilia mažu Dvynių libido. Šių dviejų zodiako ženklų partneriai yra puikūs draugai, bet prasti meilužiai.

Dvyniai ir Šaulys

Tarp Dvynių ir Šaulio įsiplieskia tikra meilė. Nors jų skirtingos asmenybės, bet skirtumai leidžia jiems papildyti vienas kitą ir sudaryti neišskiriamą sąjungą. Dvyniams patinka bendravimas, o Šauliai tikri optimistai. Šių zodiako ženklų poros turi daug draugų, gyvena aktyvų socialinį gyvenimą, puikiai sutaria tarpusavyje. Jiems svarbiausia –draugystė ir vienas kito supratimas.

Dvyniai ir Ožiaragis

Dvynių ir Ožiaragių poros mažai leidžia laiko kartu, nes jų požiūris į gyvenimą skiriasi. Dvyniai visą savo laisvą laiką skiria draugams, o Ožiaragiai tikri darboholikai, kuriems karjera svarbiau nei asmeninis gyvenimas. Tačiau Ožiaragiai vertina Dvynių supratingumą ir atsidavimą. Jie žino, kad namuose jų visada lauks jausmingas partneris. Tiesa, tokioms poroms sunku pateisinti vienas kito lūkesčius lovoje.

Dvyniai ir Vandenis

Ekstravertiška, išskirtinė ir įdomi pora. Dvynių ir Vandenių pora turi didelį ratą draugų ir pažįstamų, jie nemėgsta sėdėti namuose ir nieko neveikti. Tačiau šių zodiako ženklų poroms sunku kalbėti apie meilę ir jausmus, taip pat trūksta aistros seksualiniuose santykiuose. Dvyniai ir Vandeniai puikūs partneriai, bet ne meilužiai.

Dvyniai ir Žuvys

Ne visoms Žuvims patiks Dvynių energija. Žuvys jautrios ir joms svarbi meilė, romantika, pilnavertiškas seksualinis gyvenimas. Žuvims nepatinka Dvynių praktiškumas ir racionalumas, nes jos linkusios gyventi svajonių pasaulyje. Sunkiausia Dvynių ir Žuvų porai – miegamajame: Dvyniai niekada negalės pateisinti didelių Žuvų lūkesčių.

 

Vėžys ir Vėžys

Dviejų Vėžių pora puikiai sutaria ir gerai supranta vienas kitą, bet jie linkę užsisklęsti savo pasaulyje. Abu namisėdos, svajokliai ir tradicijų mėgėjai bijo pokyčių, vengia svarbių sprendimų ir nemoka imtis iniciatyvos. Vėžiai dažnai yra pavydūs, todėl du šio zodiako ženklo partneriai poroje, gali jausti didelį tarpusavio nepasitikėjimą.

Vėžys ir Liūtas

Drovus Vėžys žavisi Liūto grožiu ir drąsa, o Liūtams patinka dėmesys. Tačiau linkę dominuoti Liūtai gali daryti per didelę įtaką neveikliam Vėžiui ir jį nuvertinti dėl neveiklumo. Taip pat Vėžiams tenka susitaikyti su Liūto nepastovumu ir iššūkių paieška. Dažniausiai Vėžių ir Liūtų partnerystė paremta „vergo-valdovo“ santykių modeliu.

Vėžys ir Mergelė

Vėžiai ir Mergelės puikūs partneriai. Vėžiams patinka Mergelių jautrumas ir darbštumas, o Mergelės vertina Vėžių jautrumą ir romantišką prigimtį. Abu zodiako ženklai vertina tradicijas ir nemėgsta naujovių. Mergelės, skirtingai nei Vėžiai, mėgsta bendrauti, todėl jas gali varginti Vėžių uždarumas.

Vėžys ir Svarstyklės

Vėžys ir Svarstyklės vertina grožį ir tikrą meilę, bet abu zodiako ženklai linkę į atsargumą ir neveiklumą. Per pirmus pasimatymus Vėžys ir Svarstyklės negailės vienas kitam komplimentų ir gražių žodžių, bet santykiai vystysis lėtai, nes nė vienas nenorės imtis iniciatyvos. Tokios poros ilgus metus nenori įsipareigoti, jos dažnai gyvena kartu, bet nesukuria šeimos.

Vėžys ir Skorpionas

Dviejų vandens zodiako ženklų sąjunga – emocinga, tvirta ir aistringa. Skorpionas – tolerantiškas ir kantrus partneris, jausmingas ir vertinantis romantišką Vėžio prigimtį. Vėžiams svarbus Skorpionų aistringumas, nes jie bijo imtis iniciatyvos seksualiniame gyvenime. Skorpionas dažniausiai tėviškai ar motiniškai rūpinasi Vėžio zodiako ženklo partneriu.

Vėžys ir Šaulys

Vėžio ir Šaulio pora – reta, nes šie zodiako ženklai turi mažai panašumų. Šauliai ieško nuotykių, mėgsta iššūkius ir pokyčius, o Vėžys vertina namus, ramybę ir tradicijas. Vėžiais susidomi Šauliai, kurie pavargsta nuo aktyvaus gyvenimo ir ieško stabilumo ir tvirto ryšio.

Vėžys ir Ožiaragis

Vėžiai dažnai susižavi Ožiaragiais, bet retai sukuria ilgalaikius santykius. Ožiaragiai nėra romantiški, jiems sunku parodyti savo tikruosius jausmus, todėl Vėžiai išsigąsta tokio šalto jų būdo. Jei Vėžiams pavyksta sušildyti Ožiaragių širdį, jie tampa neišskiriama pora, kuri daug laiko praleidžia namuose. Jiems svarbiausia – šeima.

Vėžys ir Vandenis

Vėžiams sunku prisitaikyti prie Vandenio, kuris mėgsta pokyčius ir ieško naujovių. Vandeniams, mėgstantiems įdomius ir aktyvius žmonės, ramus Vėžių būdas gali pasirodyti nuobodus. Šių dviejų zodiako ženklų partnerystė kupina išbandymų, pavydo ir barnių, bet ji gali būti tvirta, jei partneriai mokės atsisakyti savo norų dėl šeimos.

Vėžys ir Žuvys

Jautrūs, sentimentalūs, mėgstantys gyventi svajonių pasaulyje, šie zodiako ženklai yra neišskiriami. Vėžio ir Žuvų pora niekada nesipyksta dėl buities klausimų, bet nėra praktiška, todėl gali susidurti su finansiniais sunkumais. Laisvalaikį jie leidžia namuose ir visą dėmesį skiria šeimai.

 

Liūtas ir Liūtas

Liūtai greitai pamilsta vienas kitą. Jie žavisi vienas kitu, sutampa jų požiūris, vertybės ir norai, bet tikrieji santykių išbandymai laukia po vestuvių. Liūtai yra žaidėjai, mėgstantys valdyti savo partnerį, todėl dviems Liūtams namuose per mažai vietos. Gerai sutaria ir virtas šeimas sukuria Liūtai, kurie išmoksta nusileisti vienas kitam.

Liūtas ir Mergelė

Nors Liūto ir Mergelės poros retos, bet jų meilė aistringa ir amžina. Drovioms Mergelėms patinka Liūto drąsa ir ryžtas, o Liūtai mėgsta Mergelių jautrumą ir nuolankumą. Liūto ir Mergelės partneriai gerai supranta vienas kitą miegamajame ir sukuria tvirtas šeimas.

Liūtas ir Svarstyklės

Liūto ir Svarstyklių pora – pavyzdinė. Du skirtingų charakterių partneriai moka atskleisti geriausias vienas kito savybes. Svarstyklės negali pakęsti Liūtų arogancijos, todėl jiems tenka atsisakyti šios savybės, o Liūtai padeda Svarstyklėms gyventi linksmą ir kupiną nuotykių gyvenimą. Liūtai trokšta rūpintis ir saugoti Svarstykles, bet šios moka išlaikyti nepriklausomybę.

Liūtas ir Skorpionas

Liūto ir Skorpionų pora dažna, nors charakteriai skirtingi. Liūtas optimistiškas, linksmas ir energingas, o Skorpionas linkęs į pesimizmą. Tačiau abu zodiako ženklai mėgsta laimėti, todėl kartu lengvai įgyvendina svajones ir užsibrėžtus tikslus. Taip pat tvirtas Skorpionų būdas priverčia Liūtus gerbti savo partnerius ir susilaikyti nuo valdingumo.

Liūtas ir Šaulys

Liūtas ir Šaulys panašūs – abu optimistiški, ekstravertai, energingi, mėgstantys nuotykius ir iššūkius. Liūto ir Šaulio pora tvirta ir sunkiai sulaikoma. Jie kartu gali pasiekti profesinių aukštumų ir sukurti didelę ir tvirtą šeimą. Kartais Liūtams ir Šauliams reikia pasigalinėti dėl dėmesio ir įtakos, todėl jie dažnai pykstasi, bet greitai susitaiko. Šių zodiako ženklų poros puikiai supranta vienas kitą miegamajame.

Liūtas ir Ožiaragis

Liūtai ir Ožiaragiai retai sukuria ilgalaikius santykius, nes Ožiaragiams sunku susitaikyti su Liūtų polinkiu vadovauti. Ožiaragis linkęs konkuruoti su Liūtu, nors niekada negalės jam prilygti, nes nepasižymi tokia charizma ir pomėgiu bendrauti. Tačiau Liūtus žavi Ožiaragių stiprybė ir nepriklausomybės troškimas, todėl jų meilė Ožiaragiams gali būti atkakli ir tvirta.

Liūtas ir Vandenis

Liūto ir Vandenio trauka vienas kitam didelė, nors jų charakteriai skirtingi. Vandenio pasitikėjimas savimi, ekscentriška ir meniška prigimtis žavi Liūtą, su kuriuo Vandenis atranda saugumą. Liūto ir Vandenio partnerystė sunkiai išskiriama, nes juos sieja sutarimas kasdieniniame gyvenime ir trauka seksualiniame gyvenime. Jie dažnai sukuria dideles ir laimingas šeimas.

Liūtas ir Žuvys

Žuvų svajonių partneris yra Liūtas. Žuvims patinka Liūtų valdingumas ir jos noriai paklūsta jų norams, tačiau toks Žuvų paklusnumas ilgainiui nusibosta nuotykių ir išbandymų trokštančiam Liūtui. Žuvų ir Liūtų santykiai audringi ir permainingi, juos sieja stiprus ryšys, kurio nepavyksta nutraukti visą gyvenimą.

 

Mergelė ir Mergelė

Dviejų Mergelių santykiai kupini romantikos. Jų meilė ilgalaikė ir stabili. Mergelių poros dažnai kenčia nuo streso, nes abu partneriai linkę dramatizuoti net ir smulkmenas, o veiksmingai įveikti streso nemoka. Taip pat dviems Mergelėms sunku miegamajame, nes jos nelinkusios ieškoti naujovių ir eksperimentuoti.

Mergelė ir Svarstyklės

Mergelės ir Svarstyklės puikiai sutaria, bet jų gyvenimui trūksta aistros. Abu zodiako ženklai pasižymi drovumu, todėl Mergelių ir Svarstyklių santykiai įtempti. Svarstyklės nemėgsta Mergelių emocingumo ir sentimentalumo, o Mergelės santykiuose su Svarstyklėmis neranda trokštamos romantikos. Nepaisant sunkumų, Mergelės ir Svarstyklės pasižymi pastovumu ir ištikimybe, todėl jų santykiai ilgalaikiai.

Mergelė ir Skorpionas

Mergelių ir Skorpionų santykiai puikūs. Skorpionams patinka Mergelių inteligencija ir kruopštumas, o Mergeles žavi Skorpionus gaubianti paslaptis. Didžiausias išbandymas – seksualiniai santykiai. Tik nuo Mergelių priklauso, ar jos sugebės sužadinti Skorpionų aistrą. Jei pavyks, santykiai bus tvirti ir ilgalaikiai.

Mergelė ir Šaulys

Mergelės ir Šauliai labai skirtingi. Mergelės mėgsta pastovumą ir tvarką, o Šauliai mėgsta nuotykius ir skuba gyventi. Tačiau yra daugybė šių zodiako ženklų porų dėl traukos, kurią sukelia skirtumai. Šauliams naudingas Mergelių praktiškumas, o Mergelėms jų partneriai suteikia gyvenimo džiaugsmo. Gaila, kad Šauliams ir Mergelės sunku pateisinti vienas kito seksualinius lūkesčius.

Mergelė ir Ožiaragis

Mergelės ir Ožiaragiai dažnai tampa neišskiriamomis poromis. Šie zodiako ženklai turi daug panašumų, kurie juos suartina. Mergelių ir Ožiaragių poros ilgai slepia savo santykius, nes jiems reikia laiko pažinti vienas kitą. Mergelės ir Ožiaragiai supranta vienas kitą ir kasdieniniame gyvenime ir miegamajame, todėl sukuria ilgalaikius ir tvirtus santykius.

Mergelė ir Vandenis

Mergelėms sunku prisileisti ekscentriškus Vandenius, bet pasidavusios smalsumui jos gali atrasti tikrąją savo gyvenimo meilę. Mergelės ir Vandeniai skirtingi, bet puikiai papildo vienas kitą. Vandenius žavi Mergelių inteligencija, kantrybė, kruopštumas, o Vandeniai paverčia Mergelių gyvenimą kupiną džiaugsmo ir netikėtumų. Vandeniai taip pat moka sužadinti Mergelių aistrą.

Mergelė ir Žuvys

Žuvys traukia Mergeles kaip magnetas, nes abiejų partnerių vertybės ir požiūris į gyvenimą yra panašūs. Mergelės suteikia Žuvų gyvenimui tvarkos, o Žuvys gali suteikti Mergelėms taip trokštamos romantikos. Mergelių ir Žuvų santykiai dažnai kenčia nuo rutinos, bet yra stabilus ir ilgalaikiai.

 

Svarstyklės ir Svarstyklės

Svarstyklių poros gerai sutaria, jų santykiai pasižymi pagarba, bet jiems trūksta aistros, todėl partneriai gali būti neištikimi. Svarstyklių porai taip pat trūksta ryžto, kad galėtų priimti svarbius sprendimus. Jų gyvenimas gana monotoniškas, o santykiuose trūksta atvirumo.

Svarstyklės ir Skorpionas

Svarstyklėms sunku priprasti prie Skorpiono uždarumo ir maištingumo. Taip pat optimistiškoms Svarstyklėms nepriimtinas Skorpionų uždaras būdas ir pesimistiškas požiūris į gyvenimą. Nepaisant šių skirtumų, Svarstyklių ir Skorpionų pora turi ir panašumų – abu zodiako ženklai vertina atvirumą ir inteligenciją.

Svarstyklės ir Šaulys

Svarstyklių ir Šaulio pora puikiai sutaria ir turi didelį draugų bei pažįstamų ratą. Šauliai vertina Svarstyklių eleganciją ir diplomatiškumą, o Svarstyklėms patinka Šaulių optimizmas. Svarstyklių ir Šaulio pora gerai supranta vienas kitą seksualiniame gyvenime, bet Šauliui reikia imtis iniciatyvos, kad sužadintų Svarstyklių aistrą.

Svarstyklės ir Ožiaragis

Ožiaragiai žavisi Svarstyklėmis, nes jie norėtų pasižymėti jų savybėmis – elegancija, ramybe, diplomatiškumu, mokėjimu bendrauti. Svarstyklės moka atskleisti romantišką ir švelnią Ožiaragių pusę. Sunkiausia Ožiaragiams prisitaikyti prie Svarstyklių aktyvaus socialinio gyvenimo, nes Ožiaragiai individualistai ir dažnai – namisėdos.

Svarstyklės ir Vandenis

Svarstyklės ir Vandeniai puikiai sutaria. Jie turi didelį draugų ratą, dažnai lankosi renginiuose, nepailsta diskutuoti politikos, mokslo, psichologijos ir meno klausimais. Svarstyklėms sunku susitaikyti su Vandenio noru išsiskirti iš minios savo elgesiu ir apranga. Svarstyklės linkusios į tvarką, vertina tradicijas, o Vandenis – maištingos prigimties.

Svarstyklės ir Žuvys

Svarstyklės meilę vertina racionaliai, o Žuvims meilė ir praktiškumas atrodo nesuderinami dalykai. Žuvys įsimyli dažnai ir stipriai, o Svarstyklės turi pažinti žmogų, kad galėtų jį pamilti. Svarstyklių ir Žuvų santykiai sudėtingi, nes skiriasi jų charakteriai ir požiūriai. Abu partneriai turi nusileisti vienas kitam, kad santykiai būtų tvirti ir ilgalaikiai.

 

Skorpionas ir Skorpionas

Skorpionai pamilsta vienas kitą visam gyvenimui, nors jų santykiai kenčia nuo nuolatinių barnių dėl įtakos, teritorijos ir užsispyrimo. Skorpionų gyvenimas kartu audringas, rizikingas, jausmai dažnai svyruoja tarp meilės ir neapykantos. Tačiau Skorpionų ryšys tvirtas, partneriai ištikimi ir atsidavę vienas kitam.

Skorpionas ir Šaulys

Skorpiono ir Šaulio partnerystė sudėtinga, nes partneriai turi daugybę skirtumų. Šauliai linkę į dramatiškumą, o Skorpionai vertina racionalumą, Šauliai dievina iššūkius ir pokyčius, o Skorpionai – namisėdos. Tačiau skirtumai traukia vienas kitą. Skorpionas išmoko Šaulį gyventi be įtampos ir skubėjimo, o Šaulys padeda Skorpionui atsikratyti pesimizmo.

Skorpionas ir Ožiaragis

Skorpionas ir Ožiaragis puikūs partneriai finansiniuose klausimuose. Jų santykiams trūksta emocijų ir aistros, bet jie gerai sutaria, retai pykstasi, rūpinasi vienas kitu. Skorpionas ir Ožiaragis linkę atsiriboti nuo aplinkinių ir gyventi uždarą gyvenimą. Jų ryšys ilgalaikis.

Skorpionas ir Vandenis

Du maištingiausi zodiako ženklai arba karštai vienas kitą pamilsta arba nekenčia vienas kito. Skorpionus žavi Vandenių išskirtinumas ir neprieinamumas. Vandenius žavi Skorpionų inteligencija ir noras dominuoti santykiuose. Skorpiono ir Vandenio santykiai audringi, bet ilgalaikiai. Taip pat jie tinka vienas kitam seksualiniame gyvenime.

Skorpionas ir Žuvys

Skorpionas ir Žuvys vienas kitą supranta be žodžių ir jaučia didelę trauka vienas kitam. Žuvims patinka dominuoti linkęs Skorpionų būdas, o Skorpionus traukia Žuvų jautrumas ir išorinis bei vidinis grožis. Šie zodiako ženklai pateisina vienas kito seksualinius lūkesčius.

 

Šaulys ir Šaulys

Dviejų Šaulių pora yra gyvybinga ir aktyvi. Ji nuolatos keliauja, ieško iššūkių ir turi didelį būrį draugų. Šauliai žino vienas kito lūkesčius lovoje, todėl yra puikūs meilužiai. Šaulių pora yra neišskiriama, bet jų gyvenimui trūksta harmonijos, stabilumo, partneriai nemoka atsipalaiduoti ir ilsėtis.

Šaulys ir Ožiaragis

Šių zodiako ženklų žmonės retai pamilsta vienas kitą, nes yra per daug skirtingi. Šauliai – ekstravertai, optimistai, aktyvūs, o Ožiaragiai – intravertai, linkę į pesimizmą, mėgstantys ramybę.  Šauliui nerūpi fizinė žmogaus išvaizda ir materialinės vertybės, o Ožiaragiai pamilsta fiziškai patrauklius žmones ir siekia materialinės gerovės. Šių ženklų partnerystė sudėtinga, nes skiriasi ir požiūriai, ir vertybės, ir pomėgiai.

Šaulys ir Vandenis

Šaulys ir Vandenis – įdomi ir neišskiriama pora. Ji turi didelį draugų ratą ir gyvena aktyvų socialinį gyvenimą. Partneriai nėra vienas kitam įsipareigoję, o jų santykiai spontaniški. Jų seksualinis gyvenimas aistringas ir išradingas. Vandenį įkvėpia Šaulio energija ir veiklumas, o Vandenis supažindina Šaulį su meno pasauliu.

Šaulys ir Žuvys

Šaulių ir Žuvų poros retos, nes šie zodiako ženklai retai sutaria. Žuvims nepatinka Šaulių aktyvumas, kalbumas ir drąsa, o Šauliai bijo užkalbinti išdidžias Žuvis. Šauliai nėra itin jausmingi ir retai – romantikai, o Žuvys labai reiklios savo išrinktiesiems. Šaulio ir Žuvų pora dažnai pykstasi, nes nemoka atvirai kalbėtis ir nebando vienas kito suprasti.

 

Ožiaragis ir Ožiaragis

Ožiaragių pora pasižymi racionalumu, aukštais profesiniais pasiekimais ir savikontrole. Tačiau Ožiaragiams sunku priimti save ir dar sunkiau priimti panašų partnerį, todėl Ožiaragių poras kankina nesutarimai ir konfliktai. Šiai porai taip pat trūksta aistros ir švelnumo.

Ožiaragis ir Vandenis

Ožiaragiai ir Vandeniai pasižymi vienatvės troškimu, kuris sustiprėja, kai šie du zodiako ženklai pamilsta vienas kitą. Ožiaragių ir Vandenių poros vengia vestuvių, nes Ožiaragis netiki amžina meile ir nenori atsisakyti finansinės laisvės, o Vandeniai bijo, kad griežti Ožiaragiai ribos jų laisvę. Ožiaragių ir Vandenių partnerystė gali būti tvirta, bet santykiams trūks atvirumo ir švelnumo. Jie retai sukuria šeimas.

Ožiaragis ir Žuvys

Ožiaragius gali gąsdinti Žuvų reiklumas, bet jie nėra linkę pasiduoti partnerių įtakai. Žuvis traukia Ožiaragių šaltumas, nes jos mėgsta iššūkius, o užkariauti patinkančio žmogaus širdį yra jų gyvenimo tikslas. Tik Žuvys gali atskleisti švelnią, romantišką ir jautrią Ožiaragių pusę.

 

Vandenis ir Vandenis

Vandeniams sunku įsipareigoti, nes jie įsitikinę, kad pareigos ir atsakomybė sugriaus jų jausmus. Vis dėlto aistringa meilė, bendri pomėgiai, sutampantys požiūriai tampa tikrais spąstais dviems Vandeniams, kurie dažnai sukuria šeimyninį gyvenimą. Vandeniai mėgsta iššūkius ir juos kaip magnetas traukia jų priešybės, todėl jie nėra ištikimi partneriai. Dviejų Vandenių santuokos dažnai baigiasi skyrybomis.

Vandenis ir Žuvys

Vandenio ir Žuvų partnerystė yra pati neramiausia ir audringiausia. Vandenio ir Žuvų pora nuolatos vėluoja, jų gyvenimas spontaniškas ir chaotiškas. Ją kankina barniai, nes Vandenis nemoka rodyti meilės ir nenori įsipareigoti, o reiklios Žuvys svajoja apie tobulą šeimyninį gyvenimą. Vandenis ir Žuvys taip pat nesutaria beveik visais klausimais, bet mėgsta diskutuoti, todėl įsivelia į ilgus ir nesibaigiančius ginčus.

Žuvys ir Žuvys

Žuvys puikiai sutaria su Žuvimis, nes jų lūkesčiai, pomėgiai ir požiūris į pasaulį sutampa. Žuvų santykiai trunka ilgai, bet dažnai nėra ištikimi. Žuvys dažnai susižavi ir įsimyli, todėl harmoningus santykius griauna pašaliniai žmonės. Kartais Žuvys sukuria šeimas dar jaunystėje ir būna kartu visą gyvenimą.

 

 

Iva 2014-01-28 14:43:33
Esu nustebusi, perskaiciau ir dabartinio ir buvusiu vyru suderinamuma su manim, tikra teisybe. Aciu
mmm 2013-10-08 23:20:06
As oziarage o draugas vandenis, musu santykiai tiesiog idealus, ir tikrai negalim pakest vienatves, isgyvenam dideles emocijas kai tenka'issiskirti bent keliom dienom
mmm 2013-10-08 23:10:26
As oziarage o draugas vandenis, musu santykiai tiesiog idealus, ir tikrai negalim pakest vienatves, isgyvenam dideles emocijas kai tenka'issiskirti bent keliom dienom
Jūsų komentaras