Medžių horoskopas

Medžių horoskopas

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBELIS (Gruodžio 23-sausio 1; birželio 25- liepos 4)

Žmonės obelys yra labai dvasingi. Jie nieko neriboja ir tiesiog tiki gerai dalykais ir žmonių kilnumu. Jie mėgsta harmoniją. Jei šie žmonės užauginami tinkamoje aplinkoje, jie tampa ypatingai charizmatiški. Šiuolaikinėje materialioje visuomenėje šiems obels medžių atstovams yra vis mažiau ir mažiau vietos. Obels atstovas PRIVALO gyventi kūrybingoje aplinkoje.  Nepatyrę nusivylimo šie kūrėjai tiesiog švyti tamsoje.

Stiprybės

Stiprioji obelų pusė, neabejotinai, yra jų realybės jausmas ir tuo pačiu jų jautrumas.  Jie mato kontrastus kaip planetos skirtingus polius, kurie sudaro ypatingai geras situacijas pasireikšti jų talentams ir idėjoms. 

Po obelų ženklu gimusių žmonių švelnus, bet tuo pačiu metu aiškus elgesys suteikia saugią ir savą aplinką. Jų šūkis yra meilė.

Silpnybės

Žmonių-obelų silpnybės išryškėja tada kai jų stiprybės ir talentai neatpažįstami ir neugdomi. Jei taip atsitinka šie žmonės rizikuoja visą gyvenimą neatrasti savo energijos. Kai jie užsisklendžia savyje, jie rizikuoja netekti tai kas svarbiausia - meilė. Rezultatas- šie mieli žmonės tampa sarkastiški, uždari ir destruktyvūs.

Meilė

Žmonės – obelys turi turėti partnerį, kuris suvoktų jų gabumus ir talentus ir juos besąlygiškai remtų. Tik tokiu atveju obelys atranda savyje gerąsias savybes bei talentą ir tampa iš ties charizmatiškomis asmenybėmis.  Obelys skleidžia šilumą ir meilę visam pasauliui.

Vaistažolės

Melisa, Jonažolė, Mėta, Medetka, Pipirmėtė, Valerijonas, Metėlė.

Silpnosios fizinės vietos:

Skrandis, žarnynas, akys, oda

 

EGLĖ (liepos 5-17, sausio 2-11)

Gimusieji po eglės ženklu nuolatos kovoja su savimi. Jie jaučiasi svetimi savo aplinkoje, taip pat dažnai jaučia neteisybę. Taigi jie nuolat stengiasi apsaugoti savo trapų vidų. Bet pajutę pripažinimą yra gana tvirti ir gali daug daugiau. Eglė radusi aiškų gyvenimo tikslą gali pamiršti apie savisaugą, tada išlaisvinami talentai. Eglių kertiniai akmenys – gerumas ir nuoširdumas. 

Stiprybės

Eglutės privalumas yra jos vidinio ir išorinio pasaulio santarvė. Jie pasitiki savo jausmais ir intuicija. Yra labai jautrūs. Labai kūrybingi žmonės. Dažniausiai stovi visuomenės nuošalyje dėl savo kitokio mąstymo. Jie siekia suprasti pasaulį.

Silpnybės

Eglės silpnumas yra jos pažeidžiamumas. Todėl su jomis sunku bendrauti. Jei netyčia sudaužysi kiautą, po kuriuo ji slepiasi, eglė gali tapti nevaldoma. Įniršis išsiveržia į paviršių. Bet kitais atvejais eglės yra švelnios ir geros.

Meilė

Eglės būtų sutvertos meilei, tačiau galimiems pretendentams labai sunku prasiskverbti pro kietą kiautą. Eglė tikrai nėra lengvas partneris, jo jausmai sunkiai nuspėjami. Ir kai pagaliau šie žmonės susiranda tolerantišką ir mylintį partnerį, jie atskleidžia savo troškimą būti saugiam mylimojo glėbyje. Tik tada jie atskleidžia savo švelnų vidinį pasaulį.

Vaistažolės

Valerijonas, Jonažolė, Medetka, Pankolis

Silpnosios fizinės vietos:

Skrandis, žarnynas, Psichika, širdis, kraujo apytaka, kvėpavimo takų sistema

 

GUOBA (liepos 15-25; sausio 12-24)

Guobos medžio ženklą turintys žmonės į pasaulį žvelgia kitaip, jei pamato tai į ką kiti neatkreipia dėmesio – žmonės, kuriems reikia pagalbos. Jie linkę padėti kitiems ir šis jų jausmas toks stiprus jog kartais priveda prie to jog pamirštama rūpintis savimi pačiu. Todėl guoboms reiktų tausoti jėgas, kad neprastų ryšio su savimi pačiu.

Stiprybės

Stipriausios guobų charakterio savybės yra jų įgimtas optimizmas ir gyvenimo džiaugsmas. Jų niekada neaplanko nostalgiškos mintys apie praeitį, jie nelaukia ateities, o gyvena čia ir dabar. Jų atvirumas ir lengvas bendravimas padaro juos populiariais ir žmonės su jais bendraudami neturi užsidėti kaukių o gali buti tiesiog tokiais kokie jei iš tiesų yra. Kad guobos savo aplinkoje jaustųsi gerai dažnai imasi iniciatyvos, būna atsakingi už grupės veiklą, planus ir t.t ir jei šios guobos savybės yra įvertinamos jis tą žmogų apipils savo juoku ir gera nuotaika.

Silpnybės

Po guobos ženklu gimusių žmonių silpnybės tampa pastebimos kai nėra terpės pasireikšti jų stiprybėms. Jie tiesiog negali susidoroti su agresija ir šaltu bendravimu, tokia aplinka jiems visiškai nepažįstama ir nejauki. Jų galimybes priešintis blogai įtakai, dėl įgimto noro padėti kitiems, yra ribotos, todėl šie geraširdžiai žmonės būna dažnai išnaudojami. Kai guoba jaučiasi nepatogiai ir nejaukiai, ji tampa labai arogantiška ,nes jiems tai vienintelis žinomas būdas apginti savo interesus

Meilė

Mylėti guobą yra fantastiška. Būdami įsimylėję jie suranda savo užuovėją, saugų uostą, kuriame nereikia sukti galvos dėl to jog gali būti išnaudotas ar apgautas.  Mylinčios guobos padaro viską dėl savo partnerio ir jų abiejų laimės. Kai žmonės yra įsimylėję kiekvienas iš jų gauna kažką neapsakomo ir nuostabaus, tačiau tai galima patirti tik su guobomis, kurios gyvena dabartyje

Vaistažolės

Kadagys, Progailis, Ramunėlė, Rozmarinas, visos gėlės turinčios geltonus žiedus ir taškuotus lapus.

Silpnosios fizinės vietos:

kraujo spaudimas, akys, liaukos, širdis

KIPARISAS (liepos 26 – rugpjūčio 4; sausio25 - vasario3)

Kiparisai yra išskirtiniai ir jie nori tokiais būti. Jie bjaurisi viskuo, kas yra įprasta. Kiparisai nuolatos ieško dvasinės šviesos, meilės, meno, kažko neįprasto. Jie yra labai gyvybingi, visame kame įžvelgia kažką įpatingo. Dažnai jie atveria akis ir kitiems, priverčia į įprastus dalykus pažvelgti kitaip. Jauni kiparisai yra entuziastingi praktiškai dėl visko. Taigi jei jų žinių troškulys veda juos tamsiu koridoriumi, kiparisai būtinai grįš visiškoje šviesoje. Trumpai tariant, šiems medžiams negalioja jokie apribojimai, jiems svarbiausia – Laisvė.

Stiprybės

Kiparisų stiprybė yra realistinis mąstymas, kuris nuolatos skatina pasaulio pažinimą. Tai nepriklausomi, nuolat ieškantys, diskutuojantys žmonės. Šio tipo žmonės nesupranta ką reiškia žodis nuobodulys. Jie yra kūrybingi, nenuspėjami žmonės, kurių prigimtis yra gyvybinga ir nuolat atgyjanti. Kartais jie yra vieniši žmonės, bet dažniausiai jie aktyviai komunikuoja su žmonėmis, diskutuoja, klausia. Taip pat, kiparisas gerai suvokia savo vidinį gyvenimą, tai jį daro dar paslaptingesniu.

 

Silpnybės

Kiparisų silpnybė be jokios abejonės yra polinkis išsiskirti. Jei jie neranda būdo išreikšti savęs linksta prie kraštutinumų, manijų. Tačiau kiparisas negali taikstytis su manijom ar potraukiais nesvarbu kokie, vidiniai ar išoriniai jie bebūtų. Reziumuojant, kiparisas gali tapti nenuspėjamai ironišku ar ypač sarkastišku žmogumi. Tuomet jie niekam nerodo jokio susidomėjimo. Iš to išplaukia faktas, kad žmonės dažniausiai nežino kaip elgtis šalia kiparisų, kadangi jie yra tokie nenuspėjami, aplinkiniai dažniausiai tiesiog laikosi atokiau nuo jų.

 

Meilė

Kiparisų žmonės pasižymi paslaptinga prigimtimi, tuo ir traukia kitus žmones. Jų partneriai turi būti aiškios, stiprios, tolerantiškos asmenybės. Kiparisai reiklūs žmonės. Į juos visuomet galima atsiremti sprendžiant net pačius kardinaliausius emocinius pokyčius, tačiau davęs jis pareikalaus atgal

Vaistažolės:

Jonažolė, Pankolis, Melisa, Rozmarinas, Pelynas

 

Silpnosios fizinės vietos:  

Nervų, skydliaukės, širdies, nugaros, venų ligos

 

TUOPA (vasario 4-8; rugpjūčio 5-13)

Nuo prigimties tuopos linkę užsispyrusiai siekti tikslo ir stengtis tai padaryti kuo įmanoma greičiau. Jie yra racionalūs ir retai kada pasitiki savo intuicija. Šį metodą ypatingai skatina greita sėkmė, tačiau augalai, kurie per greitai užauga dažnai turi silpną kotą ir ne itin stiprią šerdy. Todėl tuopas reikia prižiūrėti, ypatingai jaunus

Stiprybės

Tuopos yra užsispyrę ir ambicingi žmonės. Jie leidžia jų pačių intelektui rodyti kelia ir visada nori žinoti viską apie viską. Pasaulis jiems yra vienintelis iššūkis, kurio negalima atsisakyti. Jie tiesiog dievina tiesą ir visada sako ką mano tiesiai šviesiai. Dėl jų greito ir racionalaus mąstymo juos aplanko greita sėkmė.

Silpnybės

Tuopos turi silpną šerdį, kuri turi buti apsaugota kitų. Jų jausmų pasaulis kartais tampa keistas net jiems patiems, todėl tai dažnai juos suglumina ir neleidžia susikoncentruoti įi išsikeltus tikslus. Jie turi išmokti valdyti nuotaikų kaitas ir išmokti susidoroti su savo jausmais.

Meilė

Kas Dėl jausmų kitiems žmonėms, tuopos labai nepatiklios. Kiekvienas faktas turi būti patikrintas ir patikimas. Atsižvelgiant į jų pačių psichologinį nepastovumą jiems reikia patikimo ir tvirto partnerio. Kai pavyks rasti tokį žmogų visos jų problemos bus pamirštos ir gyvenimas nusidažys naujomis spalvomis.

Vaistažolės:

Mairūnas, Papartis, Mandragora, Valerijonas, Paprastasis pankolis

Silpnosios fizinės vietos::

Psichika, oda, plaučiai, kvėpavimo takai, bronchai

 

KEDRAS (rugpjūčio 14-23; vasario 9-18)

Kedro žmonės pasižymi tvirta asmenybe. Jie atkakliai siekia užsibrėžtų tikslų. Šio medžio žmonės pasižymi įgimta charizma ir vertina nuoširdumą. Susidūrę su nepalankumu jie greitai praranda pasitikėjimą savimi, bet moka nuslėpti jausmus nuo aplinkinių. Kedro žmonės puola į kraštutinumus, todėl ir aplinkiniai arba juos myli, arba nekenčia.

Privalumai:

Kedro žmonės yra atviri ir nuoširdūs. Jie nemoka apsimetinėti ir apgaudinėti. Jie visada atsiduria dėmesio centre be jokių pastangų. Kedro žmonės dažniausiai pasižymi puikiu skoniu, bet yra itin reiklūs aplinkiniams. Dažniausiai jie dirba su menu susijusiose srityse.

Trūkumai:

Kedro žmonės ignoruoja aplinkinius, jei nesulaukia jų pripažinimo. Jie negali pakęsti kritikos, net jei žino, kad ji teisinga. Jie taip pat linkę į egoizmą.

Meilės reikalai:

Kedro žmonės greitai įsimyli. Jie ištikimi ir pasiryžę išpildyti visus partnerio troškimus, tačiau jiems reikia žmogaus, kuris mėgsta, kai juo rūpinasi.

Tinkančios žolelės:

Jonažolė, Rozmarinas, Progailis, Lauro lapai, Kadagys, vaistinės Ramunėlės.

Organai, dažniausiai keliantys sveikatos problemas:

Raumenys, akys, stuburas, širdis, kraujotaka.

 

PUŠIS  (Rugpjūčio 24 - rugsėjo 2; vasario 19-29 )

Pušies žmonės pasižymi racionalumu. Jie rūpestingi ir stengiasi padėti visiems, kam tik reikia jų pagalbos. Jų tikslai visada tikroviški, kovoti su vėjo malūnais - ne jiems. Pušies žmonės vertina draugystę ir linkę pasiaukoti dėl mylimų žmonių. Kartais jie pamiršta džiaugtis gyvenimu ir pasirūpinti savo poreikiais.

Privalumai:

Stiprioji pušies medžio žmonių savybė - objektyvumas. Taip pat jie puikūs planuotojai, kurie atkakliai ir ryžtingai siekia užsibrėžtų tikslų. Jie nepasiduoda emocijomis ir pasikliauja tik protu. Pušų žmonės nemėgsta skubotų sprendimų ir visada linkę analizuoti problemas bei gerai apsvarstyti, koks geriausias sprendimas padėtų jas išspręsti. Ši savybė padeda jiems pasiekti profesinių aukštumų.

Trūkumai:

Didžiausias pušų žmonių trūkumas - pedantiškumas. Jiems taip pat trūksta mokėjimo džiaugtis gyvenimu. Jų dienos griežtai suplanuotas, o netikėtumai lengvai išveda pušų žmones iš pusiausvyros.

Meilės reikalai:

„Pušų žmonės“ drovūs, jiems reikia daug laiko, kol jie supranta savo jausmus ir imasi veiksmų. Tačiau „pušų žmonės“ labai ištikimi ir stabilūs, partneriui jie sukuria saugumo jausmą.

Tinkančios žolelės:

Levanda, valerijonas, krapas, pankolis, mairūnas.

Organai, dažniausiai keliantys sveikatos problemas:

Žarnynas, širdis, ausys, akys, šlapimo pūslė.

 

GLUOSNIS  (rugsėjo 3 – 12 ; kovo 1 – 10)

Gluosnio žmonės vertina bendravimą. Jie mėgsta iššūkius ir nuolat bando savo galimybių ir sugebėjimų ribas. Gluosnio žmonės teikia didelį dėmesį praeities įvykiams ir vadovaudamiesi jais vertina savo asmenybę. Jie ieško harmonijos, mėgsta prabangą ir komfortą, bet nėra reiklūs aplinkiniams.

Privalumai:

Gluosnio žmonės yra nuoširdūs ir linkę atsiverti artimiems žmonėms. Jie mėgsta padėti aplinkiniams, moka išklausyti ir patarti. Jų tolerancijos jausmas pelno artimųjų ir kolegų pagarbą, todėl gluosnio žmonės lengva pasiekti karjeros aukštumų.

Trūkumai:

Gluosnio žmonės yra jautrūs, bet dažnai bando nuslėpti šią savo savybę. Jie bijo susidurti su problemomis, todėl dažnai bėga nuo tikrovės. Aplinkiniams gluosnio žmonės gali atrodyti sarkastiški ir pesimistiški, bet toks jų elgesys, tėra priedanga siekiant paslėpti jautrią sielą.

Meilės reikalai:

Gluosnio žmonės supratingi, jie moka išklausyti ir įvertinti savo partnerį. Tačiau jie nemėgsta partnerio dominavimo. Gluosnio žmonėms santykiuose svarbiausia pusiausvyra, harmonija, tolerancija. Jie puikūs partneriai žmonėms, kuriems trūksta pasitikėjimo savimi.

Tinkančios žolelės:

Valerijonas, jonažolės, melisa, pipirinės, rūgštynės.

Organai, dažniausiai keliantys sveikatos problemas:

Nugara, kojos, kvėpavimo takai, imuninė sistema ir nervų sistema.

 

LIEPA (rugsėjo 13 – 21; kovo 11 -21)

Liepos medžio žmonės yra nesavanaudžiai. Jie rūpinasi artimaisiais ir gyvena aplinkinių problemomis. Liepos žmonės yra puikūs tėvai. Jie jautrūs ir rūpestingi bei pasižymi puikia vaizduote. Liepos žmonėms geriausiai tinka profesijos, kurioms svarbus kūrybiškumas.

Privalumai:

Svarbiausias liepos žmonių privalumas - nuoširdumas ir diplomatiškumas. Jiems gerai sekasi pažinti žmones ir palenkti juos į savo pusę. Liepos žmonės turi išskirtinį sugebėjimą suteikti aplinkiniams vilties ir įkvėpti ryžto. Jie optimistai ir tiki žmonių gerumu.

Trūkumai:

Didžiausias liepos žmonių trūkumas, jų švelnumas. Jų geranoriškumas pakiša jiems koją, kai reikia pakovoti už save ir savo gerovę. Liepos žmonės linkę pasiduoti kitų žmonių įtakai, todėl jais lengva pasinaudoti.

Meilės reikalai:

Liepos žmonės atsiskleidžia šeimyniniuose santykiuose. Jiems reikia supratingo ir juos vertinančio partnerio. Liepos žmonės negali gyventi šalia dominuojančio partnerio, nes jie lengvai gali pasiduoti jo įtakai ir užsisklęsti savo pasaulyje.

Tinkančios žolelės:

Jonažolės, valerijonas, rūgštynės.

Organai, dažniausiai keliantys sveikatos problemas:

Oda, kraujotaka, kojos, pėdos, imuninė ir nervų sistema.

 

ĄŽUOLAS kovo 12

Tik viena diena per metus yra skirta ąžuolui. Ąžuolo žmonės yra išskirtiniai, stiprūs ir energingi. Tokių žmonių yra labai nedaug. Jiems reikia daug laisvės, bendravimo, valdžios ir pripažinimo. Ąžuolo žmonės vertina asmeninę laisvę, geranoriškumą ir paklusnumą.

Privalumai:

Ąžuolo žmonės pasižymi nepalaužiamu charakteriu ir stebinančia energija. Jie sugeba suvienyti žmonės. Ąžuolo žmonėms patinka būti dėmesio centre ir jie negali pakęsti vidutinybių. Jų laki vaizduotė, todėl ąžuolo žmonėms netrūksta idėjų ir minčių, kaip galima realizuoti net sudėtingiausius sumanymus.

Trūkumai:

Ąžuolo žmonės nemoka susitaikyti su pralaimėjimu ir visur siekia pirmauti. Jie linkę į egoizmą ir pernelyg didelį valdingumą. Ąžuolo žmonėms sunku susitaikyti su kritika, net jei ji teisinga. Jie taip pat gali būti linkę į agresiją.

Meilės reikalai:

Ąžuolo žmonės yra aistringi, bet linkę dominuoti. Jie trokšta, kad juos vertintų ir net garbintų. Ąžuolo žmonės labai emocingi ir visada trokšta įrodyti savo tiesą. Jie linkę į egoizmą ir nemoka išklausyti bei nepasižymi supratingumu.

Tinkančios žolelės:

Ramunėlės, jonažolės, kadagiai, lauro lapai, rozmarinas, progailis.

Organai, dažniausiai keliantys sveikatos problemas:

Akys, širdis, keliai, stuburas, plaučiai. 

 

LAZDYNAS (Kovo 22 -31; rugsėjo 24 – spalio 3)

Lazdyno žmonės pasižymi neišsenkančia energija, ryžtu ir sugebėjimu įgyvendinti didžiausias svajones. Jiems nėra tokių užduočių, kurių nebūtų galima įvykdyti. Lazdyno žmonės bebaimiai ir drąsūs, jie įkvėpia aplinkinius ir lengvai pelno visų simpatijas.

Privalumai:

Lazdyno žmonės yra tikri kovotojai. Jie nebijo nežinomybės ir mėgsta iššūkius. Jie stačia galva neria į nuotykius ir mėgsta netikėtumus. Lazdyno žmonės pasižymi ne tik intelektualumu, bet ir stebinančiomis fizinėmis jėgomis.

Trūkumai:

Didžiausias lazdyno žmonių trūkumas - jie dažnai pervertina savo jėgas. Pasiekti užsibrėžtų tikslų jiems dažnai trukdo kantrybės trūkumas ir užsispyrimas. Lazdyno žmonės linkę į egoizmą. Jie dažnai nemoka pasirūpinti ne tik savimi, bet ir artimaisiais. 

Meilės reikalai:

Lazdyno žmonės labai pavydūs, todėl jų partneriams tenka vengti dviprasmiškų situacijų, kurios galėtų išprovokuoti pavydą. Lazdyno žmonės taip pat aistringi ir ištikimi. Tiesa, jie lengvai praranda susidomėjimą partneriu, jei šis jiems atrodo nebeįdomus.

Vaistažolelės:

Rozmarinas, mėta, kalendra, krapai, dagiai. 

Organai, dažniausiai keliantys sveikatos problemas:

Širdis, kraujagyslės, oda, kepenys, šlapimo pūslė.

 

ŠERMUKŠNIS (balandžio 1 – 10; spalio 4 -13)

Šermukšniai – lankstūs žmonės. Jie gerai jaučiasi netikėčiausiose situacijose, bet kuriuo metu. Jie visuomet stengiasi sugyventi su juos supančiais žmonėmis. Šermukšnių žinių troškulys visuomet patenkinamas. Suaugę šermukšniai yra diplomatiški ir išmintingi, jų patarimai yra vertinami ir laukiami.

Stiprybės

Šermukšniai iš prigimties yra vertinami bendruomenės nariai. Jie išsilavinę, atsargūs ir gerbia kitus. Jų stiprybė slypi organizuotume ir diplomatijoje. Jie puikūs tarpininkai - šermukšniai supratingi abiems pusėms.

Silpnybės

Iš prigimties šermukšniai yra susimąstę apie vidinį balansą. Dėl to jiems sudėtinga greitai priimti sprendimą. Jų nesibaigiantis atsargumas gali trukdyti situacijose, kai reikia priimti greita sprendimą. Jei šermukšniai neprisitaiko prie aplinkos, kuri atitinka jų talentą ar charakterį, jie pasitraukia į šalį, baiminasi konfliktinių situacijų.

Meilės reikalai

Šermukšniai yra mylintys, jautrūs ir romantiški iš prigimties žmonės. Jie yra puikus partneris tam, kuris jautrumo nelaiko silpnybe. Jie siekia harmonijos, taip praturtindami santykius. Daugelis turėtų pasimokyti iš šermukšnio tokio požiūrio į santykius.

Vaistažolės:

Mėta, rūgštynės, rozmarinas.

Organai, dažniausiai keliantys sveikatos problemas:

Kraujotaka, pusiausvyra, oda, inkstai

 

KUKMEDIS (lapkričio 3 – 11)

Kukmedžio žmonės yra nuolatiniai siekėjai. Jie supranta, kada reikia įsigilinti ir suprasti tikrąją realybės esmę. Tai juos paverčia nepaprastai įžvalgiais. Ši savybė - neįprastas mąstymo būdas, praturtinantis bendruomenę naujomis, pribloškiančiomis  idėjomis . Netikėti pokyčiai, sudėtingos situacijos psichiniame lygmenyje gali išmušti kukmedžius iš vėžių. Tokiu atveju jiems reikalinga ištiesta pagalbos ranka, kuri padėtų tvirtai atsistoti ant žemės.

Stiprybės:

Kukmedžio stiprybė be abejo- jų kūrybiškumas. Jie visuomet ieško tiesos, meno, kūrybingumo. Šie ieškojimai leidžia kukmedžių aplinkai konkuruoti su jų pasaulio matymu.  Jų savybės mastyti abstrakčiai, tačiau kartu ir nepaprastai tiksliai , vystyti netikėtus atsakymus, padaro juos žmonėmis, kurie praturtina bendruomenę.

Silpnybės:

Kukmedžiai negali toleruoti jokio autoriteto, išskyrus save. Jie išmano viską. Tik kukmedžio žmonės gali mastyti taip, kaip masto jie. Amžinai .ieškodami gyvenimo esmės ir tiesos jie gali patirti milžiniškus nuopuolius ir pakilimus. Vieną minutę – visiškai nusiritę, kitą – kopia aukštyn. Nepastovūs kukmedžiai užglaisto savo jautrumą agresija ir sarkazmu.

Meilės reikalai:

Kukmedžio žmonėms aplink save reikia daug žmonių, kurie yra linksmos ir jumoristinės prigimties. Tokie žmonės kukmedžius ištraukia iš jų minčių pasaulio ir priverčia juos dalyvauti realiame gyvenime. Jei kukmedis yra intravertas – uždaras žmogus, jo partneris turėtų būti ekstravertas – atvira, komunikuojanti asmenybė. Taip kukmedžio žmogaus gyvenime įsivyrauja pusiausvyra. Tuomet jie tampa nuotykių ištroškusiais, gyvenimu besimėgaujančiais partneriais.

Vaistažolės

Valerijonas, melisa,  plekšnė, pipirinė

Fiziškai silpnos vietos:

Skrandis, žarnynas , sinusai, krūtinės sritis, nervų sistema.

 

UOSIS (gegužės 25 - birželio3; lapkričio 22 – gruodžio 1)

Visi uosio žmonės trokšta kūno, proto, dvasios laisvės ir nepriklausomybės bei linki šių vertybių aplinkiniams. Juos nelengva išvesti iš pusiausvyros, nes uosio žmonės mėgsta iššūkius ir pokyčius. Be laisvės ir iššūkių, jie tampa ciniški ir linkę į šiurkštumą. Tačiau neribojami uosio žmonės tampa puikiais vadovais, kuriuos gerbia ir vertina pavaldiniai.

Privalumai:

Uosio žmonės yra novatoriški ir nuolat ieško naujovių. Jie smalsūs ir išradingi, pasižymi lakia vaizduote, intelektualumu, analiniu protu ir žinių troškimu.  Uosio žmonės tolerantiški ir gerbia kitų nuomonę, bet jie negali pakęsti neteisybės ir aplinkinių kišimosi į jų asmeninę erdvę.

Trūkumai:

Uosio žmonių trūkumai atsiskleidžia, jei ribojama jų laisvė. Tada jie tampa nuožmiais kovotojais. Uosio žmonės dažnai neteisingai kaltinami nedėmesingumu ir paviršutiniškumu. Jie mėgsta daug laiko skirti mokymuisi, tobulėjimui ir gali pamiršti artimuosius bei jų poreikis.

Meilės reikalai:

Geriausia pora uosio žmogui kitas uosio žmogus, nes jiems reikia supratimo, besąlygiško palaikymo ir laisvės. Uosio žmonės savo partneriams suteikia įdomų, stebinantį ir žavintį gyvenimą, bet už tai reikalauja nevaržyti jų laisvės ir nesusaistyti įsipareigojimais.

Vaistažolės:

Daržinis builis, gencijonas, ženšenis, arnika ir šalavijas.

Organai, dažniausiai keliantys sveikatos problemas:

Kraujotaka, nugara, galūnės ir nervų sistema.

 

KLEVAS (balandžio 11 – 20; spalio14 -23)

Klevų žmonėms reikia daug asmeninės laisvės, ypatingai vaikystėje, kad jie galėtų atrasti savo talentus. Klevų žmonės geranoriški ir supratingi. Jie pasižymi meniniais sugebėjimais, kurių atsiskleidimui reikia vienumos ir atsiskyrimo nuo aplinkinio pasaulio, todėl klevų žmonės vertina savarankiškumą ir vienatvę.

Privalumai:

Klevų žmonės yra individualistai. Jiems netinka ir nepatinka niekas, kas patinka masėms. Jie negali pakęsti taisyklių ir kontrolės. Klevų žmonės optimistai, kuriems patinka naujovės. Jų gyvenimo variklis - noras atrasti, ko dar niekas nežino ar nėra bandęs. Klevų žmonės dažnai pasižymi išskirtiniais protiniais ir meniniais sugebėjimais. Tarp šio medžio žmonių yra daugybė genijų.

Trūkumai:

Individualizmas verčia klevų žmones užsidaryti nuo aplinkinio pasaulio. Jie dažnai kenčia nuo vienatvės. Dideli įsipareigojimai artimiesiems ir aplinkiniams gali paversti klevų žmones irzliais ir nervingais.

Meilės reikalai:

Klevų žmonės nuolatos ieško naujų potyrių, todėl dažnai įskaudina mylimuosius. Geriausiai klevų žmonės jaučiasi su partneriais, kurie suteikia jiems laisvę ir galimybę pabūti vieniems. Klevų žmonės moka stebinti ir džiuginti antrąsias puses - su jais niekada nebus nuobodu.

Vaistažolės:

Rozmarinas, pelynas, paprastasis pankolis, dygioji slyva.

Organai, dažniausiai keliantys sveikatos problemas:

Sausgyslės, kvėpavimo takai, liaukos, akys, kaulai, nervinė sistema.

 

RIEŠUTMEDIS ( balandžio 21 – 30; spalio 10 – lapkričio 11)

Riešutmedžio žmonės emocingi ir gyvena vadovaudamiesi jausmais. Jie jautrūs ir vertina tiesų, betarpišką bendravimą. Riešutmedžio žmonės ieško bendraminčių ir mėgsta dalyvauti nedidelių bendruomenių veikloje.

Privalumai:

Riešutmedžio žmonėms svarbiausia saugumas. Jie vertina ir puoselėja šeimynines vertybes. Riešutmedžio žmonės siekia materialinės naudos, bet ją naudoja tik savo ir šeimos gerovės kūrimui. Jie taip pat pasižymi išskirtiniu išoriniu ir vidiniu grožiu, mokėjimu sukurti aplink save harmoningą aplinką. Riešutmedžio žmonės domisi įvairiomis kultūromis, jų tradicijomis, papročiais, menu. 

Trūkumai:

Riešutmedžio žmonės gali būti užsispyrę ir sunkiai sukalbami. Jie nemėgsta netikėtumų ir iššūkių. Kiekviena naujovė jiems - potencialus pavojus. Riešutmedžio žmonės gali tapti aršiais kovotojais, kai reikia apginti jų saugumą ar ramybę.

Meilės reikalai:

Nėra ištikimesnių partnerių už riešutmedžio žmones. Jie emocingi, aistringi ir supratingi partneriai. Riešutmedžio žmonių didžiausias tikslas - partnerio ir šeimos gerovė bei saugumas. Jie stengiasi užtikrinti savo partneriui ramų ir harmoningą gyvenimą.

Vaistažolės:

Pipirmėtė, varnalėša, kvapnioji krunė, čiobrelis.

Organai, dažniausiai keliantys sveikatos problemas:

Burna, ryklė ir stemplė, kaklas, pečiai, nosis.

 

BUKMEDIS ( gegužės 1-14 )

Bukmedžio žmonės pasižymi neišsenkančia energija, stebinančiu pasitikėjimu savimi ir konservatyviu požiūriu. Jie linkę dominuoti ir vadovauti. Bukmedžio žmonės vertina tik savimi pasitinkančias, stiprias asmenybes ir nesutaria su meniškais, jautriais žmonėmis. Bukmedžio žmonės saugo savo asmeninę erdvę, bet negerbia aplinkinių poreikių. Jie vertina tradicijas ir nemėgsta naujovių.

Privalumai:

Bukmedžio žmonės yra lyderiai, kurie nebijo prisiimti atsakomybės. Jie ryžtingi ir drąsūs, lengvai pasiekia užsibrėžtų tikslų. Bukmedžio žmonės ramūs, užsispyrę ir nepasiduoda emocijoms. Jie sugeba prisitaikyti prie sudėtingų aplinkybių ir visada pabaigia, ką pradėję.

Trūkumai:

Bukmedžio žmonės vadovaujasi protu ir bijo jausmų. Jie nemoka susidoroti su emocijomis, todėl bando jas slopinti. Bukmedžio žmonės bijo naujovių ir pasikeitimų, todėl dažnai būna užsispyrę ir neperkalbami. Jie nepasižymi tolerancija ir supratingumu. Bukmedžio žmonės vertina tik bendraminčius ir ignoruoja kitaip mąstančius aplinkinius.

Meilės reikalai:

Dėl mylimojo bukmedžio žmonės gali paaukoti viską. Tik meilėje bukmedžio žmonės pasiduoda jausmams ir dažniausiai yra aistringi partneriai. Bukmedžio žmonės trokšta, kad partneris juos suprastų be žodžių. Jie taip pat linkę dominuoti ir vadovauti.

Vaistažolės:

Rozmarinas, pelynas, paprastasis pankolis, dygioji slyva, ramunėlė, arnika.

Organai, dažniausiai keliantys sveikatos problemas:

Kraujotaka, nervų sistema, kaulai ir oda.

 

KAŠTAINIS (gegužės 15 – 24; lapkričio 12-21)

Kaštainio žmonės moka prisitaikyti įvairiose situacijose, jiems sekasi susikalbėti ir susitarti su įvairiais žmonėmis. Kaštainio žmonės mėgsta padėti kitiems, jie dažnai imasi savanoriškos veiklos. Aplinkinius žavi jų pasiaukojimas ir pareigos jausmas. Kaštainio žmonės dažnai linkę pasiaukoti dėl artimųjų gerovės.

Privalumai:

Kaštainio žmonės dėl noro padėti ir pasiaukojimo yra labai vertinami artimųjų ir aplinkinių. Jie taip pat pasižymi sugebėjimu greitai pritapti naujoje aplinkoje, užmegzti pažintis, prisitaikyti įvairiose situacijose. Kaštainio žmonėms lengva atsisakyti senų įpročių ir įgyti naujus.

Trūkumai:

Didžiausias kaštainio žmonių trūkumas - didelis troškimas padėti kitiems. Jie dažnai pamiršta ne tik savo, bet ir artimųjų poreikius, jei aplinkiniai prašo jų pagalbos. Pareigos jausmas kaštainiams neleidžia mėgautis gyvenimu ir siekti asmeninių tikslų. Jie taip pat linkę į smulkmeniškumą ir užsispyrimą.

Meilės reikalai:

Kaštainio žmonėms partnerystė daug svarbesnė už jausmus. Jie trokšta kurti bendrą gyvenimą su žmogumi, kuris ne tik yra jų mylimasis, bet ir geriausias draugas bei bendramintis. Kaštainio žmonės gali būti nepakankamai dėmesingi savo partneriams.

Vaistažolės:

Jonažolė, pelynas, krapai, kalendra.

Organai, dažniausiai keliantys sveikatos problemas:

Kraujotaka, genitalijos, nugara, medžiagų apykaita, limfa, nervų sistema.

 

BERŽAS (birželio 24)

Beržo žmonės yra didžiausi optimistai. Jie stengiasi nepasiduoti neigiamoms emocijoms ir net tamsiausiomis gyvenimo akimirkomis sugeba įžvelgti šviesą. Beržo žmonės geriausiai jaučiasi tarp bendraminčių, pasižyminčių gyvybingumu ir optimizmu, tačiau jie gali būti nedraugiški pesimistams ir nesupratingi į dramatizmą linkusioms asmenybėms.

Privalumai:

Beržo žmonės nebijo sudėtingų užduočių, jiems patinka iššūkiai ir jie visada randa būdų kaip išspręsti net sudėtingiausias problemas. Beržo žmonės disciplinuoti, atsakingi ir lojalūs. Jie moka džiaugtis gyvenimu ir yra mėgstami aplinkinių.

Trūkumai:

Beržo žmonės bijo neigiamų emocijų, todėl pesimizmas juos lengvai išveda iš pusiausvyros. Nepakankamai įvertinti beržo žmonės jaučiasi nelaimingi, gali pasiduoti melancholijai. Jie taip pat gali būti kritiški ir netgi priešiški žmonėms, kurių nuomonė skiriasi nuo jų įsitikinimų. 

Meilės reikalai:

Beržo žmonės yra pasišventę šeimai. Jie ištikimi ir rūpestingi, bet dažnai kenčia nuo priklausomybės partneriui. Beržo žmonės ieško tobulo partnerio - mylimojo ir geriausio draugo. Jie mėgsta įsipareigoti, vertina ištikimybę ir atsakingumą. 

Tinkančios žolelės:

Rozmarinas, pelynas, ramunėlės, paprastasis pankolis, dygioji slyva.

Organai, dažniausiai keliantys sveikatos problemas:

Kaulai, oda, kraujotaka, pečiai, keliai.

 

 

 

 

 

Nilka 2013-07-19 14:52:55
O kur gruodžio 5 d. medžio komentaras?
bullshit 2012-11-22 21:59:56
azuolo diana kovo 21, o ne 12, prisimenu kaip savo medi nes jau ne vienoj vietoj esu skaites, o cia sumale kazka, kitu netikrinau gal irgi netinka dienos
aha 2012-05-28 20:47:21
Visa teisybė išguldyta..
Jūsų komentaras