Kurios Liūto savybės pravers ir kitiems?

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Liepos 23 dieną saulė įėjo į penktą zodiako ženklą, čia ji išbus iki rugpjūčio 22-osios. Liūto valdomu laikotarpiu sklando pakili nuotaika, noras džiaugtis gyvenimu ir jį švęsti.

Daugelis susizgrimba: juk vasara tuoj baigsis, o dar nesimaudžiau, nesurengiau pikniko ar vakarienės namų sode, dar nespėjau pasidžiaugti saule, gėlėmis ir artimais žmonėmis…

Penktasis ženklas skatina mūsų kūrybingumą, optimizmą, norą bendrauti ir žadina romantikos poreikį.

Kaip Liūto laikotarpiu jausis zodiako dvyliktukas, sužinosite ties kiekvieno ženklo aprašu.

AVINAS

Atėjęs Liūtiškas vasaros karštis jūsų negąsdina, kaip tik juo džiaugiatės. Draugiško Ugnies ženklo saulė aktyvina Avino atstovų saviraišką. Tai geras laikas panirti į kūrybingą, inovatyvią veiklą, pradėti naują projektą, taip pat – ir asmeninį.

Palanku dailinti išorę, atnaujinti garderobą ir ieškoti galimybių susipažinti, siekti pasirinkto asmens palankumo, apipilant jį dėmesiu ir dosniomis dovanomis.

Tik stebėkite pasitikėjimo ir savigarbos lygį, kad jis svyruotų sveikame diapazone. Puikavimasis ir arogancija trukdys pasiekti norimo rezultato visose gyvenimo srityse, ne tik meilėje.

TAURAS

Liūto siunčiamą liepsną išnaudokite kūrybingai. Kurkite savo svajonių namus (arba juos perkurkite). Liūto saulė stipriausiai veiks Tauro ženklo atstovų namų reikalus, todėl dabar pats tinkamiausias metas tuo užsiimti.

Šiuo laikotarpiu jūsų gyvenime netikėtai gali išnirti buvę partneriai ar paaiškėti, kad dar vis esate prie jų prisirišę, laikotės iš praėjusių santykių atsineštų bendravimo modelių ir taisyklių. Norint visa tai paleisti, gali prireikti emocinės, psichologinės pagalbos, drįskite jos paprašyti.

DVYNIAI

Zodiako žinianešiais vadinami Dvyniai šiuo Ugnies ženklo valdomu laikotarpiu išties savoje aplinkoje tokiais jausis. Juk Liūto saulė aktyvuos Dvynių gebėjimą reikšti mintis, rinkti ir skleisti informaciją.

Pasinaudokite kūrybinga antrojo Ugnies ženklo energija, būkite atviri, dairydamiesi aplink ir priimdami įvairias nuomones bei požiūrio kampus. Liūto valdomu laikotarpiu palanku atpažinti, kuriose srityse (ypač santykių) esate sustabarėję, laikotės įsikibę neveikiančių tiesų ar patys veikiate kaip automatai, jau nebesusimąstydami, ką ir kodėl darote.

Vienišiams Liūto valdomu metu yra galimybė užmegzti santykius su netoliese, gal net kaimynystėje, gyvenančiu žmogumi.

VĖŽYS

Liūto saulė suteiks Vėžiams galimybę atidžiau pasižiūrėti į savo finansus ir ieškoti kūrybingų sprendimų jiems gerinti.

Jei pastaruoju metu mąstėte apie papildomus pajamų šaltinius, dabar palanku tikrinti, kiek tai realu, bandyti, ieškoti patarimo ar daugiau informacijos. Kai kurie galbūt apsispręs tapti savarankiškais ir pradėti savo verslą, kad ir visai mažą.

Šiuo metu Liūtas suteiks jums daugiau drąsos, netgi įžūlumo ir ryžto, skatins rizikuoti ir išbandyti sėkmę. Ji, sako astrologai, dabar yra jūsų pusėje.

LIŪTAS

Pasirodymas prasideda! Liūtams saulė, įėjusi į jų ženklą, tarsi įžiebia scenos šviesas. Dabar palanku atnaujinti įvaizdį, gražinti išvaizdą, eksperimentuoti, išmėginti naują šukuoseną ar keisti drabužių stilių.

Alfa.lt naujienos