Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitė prasidės su dideliu trenksmu, gal tiksliau, didžiuliu dangišku bučiniu. Savaitės pradžioje tikėkitės romantinių patyrimų ar nuotykių. Vėliau į kasdienybę sugrąžins tam tikri, kad ir nedideli, įsipareigojimai ar pareigos.

Ketvirtadienį būkite aktyvūs, sportuokite, gerinkite fizinę savijautą, taip atsikratykite ir psichologinės įtampos. Jeigu penktadienį kils koks nesutarimas, pasistenkite reaguoti jautriai, suprasti, kaip kitas žmogus jaučiasi.

Šiaip visą savaitę būsite žavūs ir jums bus sudėtinga atsispirti. O šį savaitgalį turėsite visas galimybes gyvenimą pradėti iš naujo, įžengti į visiškai naują gyvenimo etapą.

Laiminga savaitės spalva. Pirmadienį renkitės pastelinių tonų drabužiais, o paskui galima rinktis bet kurią.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 14, 20, 32, 44, 47 ir jų deriniai.

Laimę nešantis žmogus – tas, kuris visada pasirengęs jus išklausyti ir padėti.

TAURAS

Jeigu jaučiate, kad ryšiai su draugais susilpnėjo, dėkite pastangų, kad juos atnaujintumėte ir sustiprintumėte.

Pirmomis savaitės dienomis bendraudami būkite itin pakantūs kitiems. Kam veltis į kivirčus dėl kažko, kas jums išties nelabai rūpi, taip gadinti sau nuotaiką ir prarasti energiją?

Savaitės viduryje tinka išsiruošti į koncertą ar mėgstamo kino filmo seansą. Su savimi pasiimkite mylimąją arba žmogų, kuris jūsų kvietimo nesitiki. Ketvirtadienis bus maloni ir lengva diena. Šeštadienį skirkite kultūrinimuisi, o sekmadienį tinka dovanomis, materialiomis ir ne tik, džiuginti jums brangų žmogų ar visus šeimos narius.

Laiminga savaitės spalva. Ruda susies jus su Žeme, padės būti juslingesniems, jausmingesniems ir dar patrauklesniems.

Laimingi savaitės skaičiai: 27, 32, 38, 41, 43, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis žmogus – tas, kuris parodo, kaip jus mėgsta, pasakydamas komplimentą.

DVYNIAI

Pirmadienį ir antradienį verčiau šmaikščius komentarus pasilaikykite sau, nes jie gali būti ne taip suprasti ar priimti pernelyg rimtai. Jeigu jaučiate, kad susikaupė nesusipratimų debesis su draugais ar mylimu žmogumi, pasistenkite tuojau pat jį išsklaidyti.

Savaitės viduryje bendrauti netaps lengviau, ypač sudėtingai komunikacija vyks tarp šeimos narių. Niekas nesugeba skaityti jūs minčių ir nebūtinai teisingai atspės jūsų būsenas, taigi – kalbėkite ir paaiškinkite.

Savaitgalį tinka leisti su žmonėmis, kurie jus gerai supranta. Jeigu tarp jų yra ir jūsų mylimas asmuo, tuo geriau jums. Laisvomis dienomis tikėkitės gerų dalykų ir jų sulauksite.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyna padės atrasti ar pastatyti tiltus tarp, atrodytų, nesutaikomų dalykų.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 8, 12, 17, 35, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis žmogus – tas, kuris yra ramus ir santūrus.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje laikysitės principo – kuo didesnis, tuo geriau. Nieko blogo siekti daugiau, bet būkite tikri, kad galite sau tai leisti.

Alfa.lt naujienos