Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Žiūrėkite, kur einate ir ką darote. Savaitės pradžioje turėtumėte būti atidesni, kad per skubėjimą neužsigautumėte ar nesusižeistumėte.

Kitomis savaitės dienomis pamėginkite į viską pasižiūrėti kitų žmonių akimis. Jeigu nesate tikri, ar gerai supratote, perklauskite. Vienas klausimas ir atsakymas gali pakeisti esmę. Savaitgalį norėsis pabūti vienumoje, nes daug ką teks apgalvoti.

Laiminga savaitės spalva. Puikią nuotaiką, džiaugsmą ir laimę reikškite saulėtomis spalvomis geltona ar oranžine.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 6, 8,19, 27, 34 ir jų deriniai.

Laimę nešantis žmogus – tas, kuris yra atsipalaidavęs ir laisvas.

TAURAS

Savaitei prasidėjus labai gerai jausitės, atrodys, kad visa galite realizuoti, tereikia panorėti. Puikiai seksis meilės, santykių reikalai, jiems ir teiksite prioritetą.

Nuo antradienio iki ketvirtadienio norėsite daug nuveikti, taip pat skirti dėmesio mylimiems žmonėms, todėl jausitės tarsi plėšomi į skirtingas puses. Pasistenkite atrasti sveiką viduriuką.

Savaitgalį suvoksite, kad jūsų slaptos aistros nėra jau tokios slaptos. Jos veržiasi į paviršių, todėl nemėginkite jų vėl grūsti atgal. Patyrinėkite, kokį jausmų bagažą sukaupėte ir mėginkite jį išreikšti žodžiais ar parodyti.

Laiminga savaitės spalva. Žydra ir turkio suteiks jums pasitikėjimo savimi bei stiprybės, todėl puikiai tiks svarbiems susitikimams.

Laimingi savaitės skaičiai: 20, 31, 34, 42, 44, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis žmogus – tas, kuris lieka šalia be jokių pašalinių minčių ar pretenzijų.

DVYNIAI

Tikėdamiesi, kad mylimieji ir aplinkiniai žmonės gali skaityti jūsų mintis, ruošiate dirvą nusivylimams ir konfliktams. Verčiau savaitės pradžioje pasakykite, ką galvojate ar ko norite, kad viskas ir visiems būtų aišku.

Nuo antradienio iki ketvirtadienio atrodysite gerai, taip ir jausitės, o protas dirbs kaip pašėlęs visu pajėgumu. Užsirašykite būtiniausias užduotis ir priminimus, kad ko svarbaus nepraleistumėte.

Nesistenkite šį savaitgalį tapti pasauline žvaigžde ir susižerti visą dėmesį. Palankiau būtų leisti sau ilsėtis ir tiesiog stebėti aplinką, o ne siekti aktyviai joje dalyvauti.

Laiminga savaitės spalva. Jau ir taip šiuo metu išsiskiriate iš aplinkos, todėl tinka rinktis švelnius, pastelinius tonus.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 7, 9, 11, 28, 33 ir jų deriniai.

Laimę nešantis žmogus – tas, kuris su jumis mėgaujasi vasara.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje bus svarbūs maži, bet malonūs dalykai, o jeigu jie padės kurti didelius, nes reikš svarbių ryšių puoselėjimą, – jausitės dar nuostabiau.

Nuo antradienio iki ketvirtadienio galimi nuomonių ar pasaulėžiūros susidūrimai. Ar laikysitės įsikibę savo ar vis dėlto atsiversite ir žvelgsite plačiau, – kad įmanomi skirtingi požiūriai ir gyvensenos būdai?

Jeigu savaitgalį abejosite dėl kokio nors dalyko ar žmogaus, pasikliaukite nuojauta ir instinktais. Nesistenkite išvadų ar sprendimo priimti tuojau pat, kartais tiesiog geriau atsitraukti ir leisti įkaitusioms mintims ir jausmams nurimti.

Alfa.lt naujienos