Zodiakas atskleis, kokia motina būsite savo vaikams

http://www.alfa.lt/astromanija/straipsnis/14971/Rytu-ir-Vakaru-Zodiako-lenteles/

Jau turite vaikų ar dar tik svajojate apie savo kūdikį? Žinokite, kad žvaigždės iš anksto nulėmė, kokį auklėjimo metodą pasirinksite ir kokios motiniškos savybės labiausiai įstrigs jūsų atžaloms į atmintį.

AVINAS: jaučianti atsakomybę

Svarbiausias dalykas, kurį Avinas įduos savo vaikams, išleisdamas juos į gyvenimą: „Tavo laimė yra tavo rankose!“ Šio ženklo motina įdiegs atžaloms savo pasaulėžiūrą, skatins jas veikti atsakingai ir atkakliai siekti tikslo. Kai vaikas liūdės, ji sugebės jį išklausyti ir paguosti.

TAURAS: estetė

Žaislai, drabužiai, maistas – Tauro ženklo motina stengsis, kad viskas būtų kuo geriausios kokybės. Ji pati sau negaili nieko, todėl ir vaikams turi nieko netrūkti. Pavojus išlepinti? Ne, jos atžaloms tai negresia, mat, nepaisant prabangos, ji sugebės vaikams išaiškinti, kokios vertybės gyvenime iš tikrųjų yra svarbiausios.

DVYNIAI: bendraujanti

Dvynių ženklo motina yra atvira, smalsi, mėgstanti pasikalbėti su žmonėmis. Jeigu jos vaikas jaučiasi nedrąsus, ji visada ateis jam į pagalbą ir padės susidraugauti su kitais vaikais. Iš jos bendravimo pamokų vaikai turės daug naudos tolimesniame gyvenime.

VĖŽYS: meilioji

Vėžio ženklo motina bus labai atsidavusi ir prisirišusi prie savo vaikų. Ji nenorės jų paleisti ir stengsis visą laiką būti su jais. Dažniausiai vaikai sugeba įvertinti tokį atsidavimą ir mielai bendrauja su motina, net būdami suaugę.

LIŪTAS: pasitikinti savimi

Būdama savimi pasitikinti Liūto ženklo motina išmokys savo vaikus „prasimušti į žmones“. Ji pati sugeba pakovoti už savo teises. To paties išmokys ir savo atžalas. Ji anksti įtrauks vaikus į buities darbus, nes norės, kad jie išaugtų stiprūs ir savarankiški.

MERGELĖ: perfekcionistė

Mergelė bus labai disciplinuota ir tvarkinga motina. Ir ji, ir vaikai laikysis nustatytos dienotvarkės. Ji dažnai aukosis dėl savo vaikų. Pyragas, kurį ji iškeps vaiko gimtadieniui, turės būti tobulas. Juk vaikai turės iš jos išmokti viską daryti gerai.

SVARSTYKLĖS: žaisminga

Ji negailės laiko savo vaikams ir nevengs net pasiausti drauge su jais. Ji galės kartu su jais pašokti laukinių šokį namuose ar sode pažaisti indėnus. Į jų išdaigas ji niekada nežiūrės per daug rimtai. Už tai vaikai ją labai mylės.

SKORPIONAS: gera organizatorė

Gaminti pusryčius ir kartu ruošti darbinę ataskaitą, nuvežti vaikus į mokyklą ir nupirkti produktų vakarienei per pietų pertrauką – Skorpiono ženklo moteriai tai nesukelia problemų, nes ji yra labai disciplinuota ir gerai organizuota. Ji niekada nepavėluos į vaikų renginius. Jos vaikas žinos, kad visada gali pasikliauti savo mama.

ŠAULYS: optimistė

Šaulio ženklo motinai stiklinė visada bus pusiau pilna, todėl ji ir savo vaikuose sugebės įžvelgti tik geriausius bruožus. Ji tiki, kad galima pasiekti viską, ko nori. Tai ji įdiegs ir savo vaikams. Ji stengsis perduoti jiems tikėjimą, kad pasaulyje galiausiai vis tiek laimi gėris.

Alfa.lt naujienos