astromanija.lt

Astrologija: apie moteris, keitusias istoriją

Astrologija: apie moteris, keitusias istoriją

Minint Tarptautinę moters dieną, kovo 8-ąją, siūlome kiek kitaip pažvelgti į istorines asmenybes, palikusias ryškų pėdsaką politikoje, poezijoje, kulinarijoje, kovojusias už neįgaliųjų ir apskritai žmonijos teises.

Ką astrologija gali pasakyti apie šias neabejotinai išskirtines – imperatores, karalienes ar tiesiog milžiniškas fizines ir socialines kliūtis įveikusias – moteris? Kiek jų gimimo laikas ir su tuo susijęs Zodiako ženklas lėmė jų asmenybes? Ar tik ugnies stichijai priskiriamų ženklų atstovės turėjo įtakos būtiniems pokyčiams, visuomenės, žmonijos progresui?

Avinas (kovo 21–balandžio 19 d.)

Fannie Farmer: 1857 m. kovo 23 d.

Avino ženklo atstovas yra tikras bebaimis, Zodiako drąsuolis. F. Farmer savo gyvenimu tai įrodė. Dar jaunystėje patyrusi miokardo infarktą, ji turėjo fizinę negalią, tačiau šios, kaip ir medikų prognozių, nepaisė. Fannie įstojo į Jungtinių Valstijų Bostono miesto virėjų mokyklą. F. Farmer tapo viena geriausių mokyklos auklėtinių, o vėliau užėmė direktorės postą.

Ji laikyta virimo meno eksperte, turinčia savų metodų, gebančia paruošti itin paprastą ir ypač išradingą patiekalą. Fannie taip pat pakeitė ir receptų rašymo, pateikimo tvarką. Kaip Avino ženklo atstovas, kuris turi būti visur pirmas, inicijuoti naujoves, F. Farmer ėmė taikyti tikslų recepto sudedamųjų dalių matavimą ir visiškai pakeitė jo rašymo tvarką.

Ji tapo virimo knygų autore, skaitydavo paskaitas slaugėms, moterų klubuose, netgi tokios prestižinės mokslo įstaigos kaip Harvardo universitetas Medicinos fakulteto studentams.

Tauras (balandžio 20–gegužės 20 d.)

Jekaterina Didžioji: 1729 m. gegužės 2 d. 

Ši ryžtinga imperatorė, Rusijos carienė Jekaterina II kaip tikra Tauro ženklo atstovė parodė, kaip reikia saugoti esamą padėtį (lotyniškai „status quo“), nors aplinkines šalis ir krėstų pokyčiai. Tuo metu, kai Amerikos ir Prancūzijos gyventojai ėmė reikalauti asmeninių laisvių, Jekaterina plėtė Rusijos imperiją. Ją savo supratimu vesternizavo ir modernizavo.

Garsėjo kaip autokratiška valdovė, tramdžiusi pavaldinius geležine ranka. Jekaterina Didžioji Rusijos elitą skatino lavintis. 

Tauro ženklą valdo Venera, todėl tai yra atsakymas į klausimą, kodėl ši geležinė Rusijos dama taip mėgo kūniškus malonumus ir turėjo nesuskaičiuojamą būrį meilužių.

Dvyniai (gegužės 21–birželio 20 d.)

Anne Frank: 1929 birželio 12 d.ona 2013-04-09 12:12:21
labai daug kas atitinka
Jūsų komentaras