Runos

Horoskopai

Žodis "runa" skirtingose kalbose reiškia "paslaptį", jis kilęs iš senovės žodžio "slėpti". Manoma, kad runos kilo iš keltų žynių - druidų magiškų simbolių, kuriuos vėliau perėmė germanai, o po to ir skandinavų gentys. Runos yra ne tik senovinis alfabetas, senovėje tikėta, kad runų ženklai pasižymi milžiniška galia, tad jos buvo iškalamos akmenyse, raižomos ant ginklų, tarnavo kaip amuletai ir talismanai, suteikiantys stiprybės.

Kiekviena runa turi savo pavadinimą ir reikšmę. Iš viso šioje sistemoje yra 25 ženklai. Senovėje tikėta, kad kiekviena runa yra šventas ženklas, pažadinantis magiškas galias ir padedantis susisiekti su aukštesnėmis jėgomis. Ši sistema iki šiol naudojama būrimuose: ją sudarančių ženklų visuma gali pateikti atsakymą apie sudėtingiausią situaciją: jos nepranašauja ateities, bet rodo kelią - kaip juo eiti, turi nuspręsti pats besiburiantysis.

Runos padeda iššaukti atsakymus, kurie glūdi žmogaus pasąmonėje, padeda pažvelgti į dabartį ir apmąstytii ateities perspektyvas, mat ateitį įtakoja žmogaus poelgiai praeityje.

Čia pateikiamas runų rinkinys Jums pasitarnaus dvejopai: galite jį naudoti kaip dienos runas - sužinosite, kaip klostysis šios dienos reikalai, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį ir ko vengti, kokie žmonės, įvykiai ar kiti veiksniai įtakos Jūsų būseną ir gyvenimą šiandien. Iškritusi runa gali parodyti, kaip klostysis visa diena, arba konkretų įvykį. Susikaupkite ir, kai pajusite, kad jau tinkamas metas, verskite runą.

Taip pat, šis rinkinys gali Jums pasakyti apie rūpimą žmogų. Susikaupkite ir sekundę pamąstykite apie konkretų žmogų. Galite trumpam užsimerkti, taip bus lengviau susikaupti. Kai būsite pasirengę, verskite runą.

Jei bus sunku suprasti runos paaiškinimą, nenusiminkite, bet pažvelkite į tai filosofiškai. Pabandykite pamąstyti ir suprasti, ką Jums nori pasakyti runa.

Nepatariame runą versti dažniau nei kartą per dieną, nes ji nebeatspindės realios situacijos ir patarimai nebus tikslūs.


zinaida 2015-05-10 16:39:19
noreciau zinoti runu reiksmes,bet nerandu
zinaida 2015-05-10 16:39:15
noreciau zinoti runu reiksmes,bet nerandu
Raimonda 2015-04-30 18:33:14
runų yra pirkti ezoterinėse parduotuvėse,arba galima pasidaryti patiems - medines,akmenines.
Lina 2015-04-30 11:28:50
Kur butu galima isigyti runas?
nikita 2015-04-14 19:03:48
is kur runas gaut?
Diana 2015-04-11 00:20:07
niekada neabejojau runomis,kaip ir Vaito kortomis ar orakulu,tai tikslus atsakymai i visus rupimus klausimus.Pati jauciu atsakymus,o tai tik patvirtina kaip sparciai viskas pildysys
aneta 2015-03-12 18:41:41
Runos turi magiska galia-atsako i klausimus,parodo tinkamiausia kelia,irgi veikia kaip talizmanas...Jeigu kas norite,patikrinti ju poveiki--galiu su savo runomis- kortomis-atsakyti i jusu klausimus..--raszivila@gmail.com
Jūsų komentaras