Runos

Horoskopai

Žodis "runa" skirtingose kalbose reiškia "paslaptį", jis kilęs iš senovės žodžio "slėpti". Manoma, kad runos kilo iš keltų žynių - druidų magiškų simbolių, kuriuos vėliau perėmė germanai, o po to ir skandinavų gentys. Runos yra ne tik senovinis alfabetas, senovėje tikėta, kad runų ženklai pasižymi milžiniška galia, tad jos buvo iškalamos akmenyse, raižomos ant ginklų, tarnavo kaip amuletai ir talismanai, suteikiantys stiprybės.

Kiekviena runa turi savo pavadinimą ir reikšmę. Iš viso šioje sistemoje yra 25 ženklai. Senovėje tikėta, kad kiekviena runa yra šventas ženklas, pažadinantis magiškas galias ir padedantis susisiekti su aukštesnėmis jėgomis. Ši sistema iki šiol naudojama būrimuose: ją sudarančių ženklų visuma gali pateikti atsakymą apie sudėtingiausią situaciją: jos nepranašauja ateities, bet rodo kelią - kaip juo eiti, turi nuspręsti pats besiburiantysis.

Runos padeda iššaukti atsakymus, kurie glūdi žmogaus pasąmonėje, padeda pažvelgti į dabartį ir apmąstytii ateities perspektyvas, mat ateitį įtakoja žmogaus poelgiai praeityje.

Čia pateikiamas runų rinkinys Jums pasitarnaus dvejopai: galite jį naudoti kaip dienos runas - sužinosite, kaip klostysis šios dienos reikalai, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį ir ko vengti, kokie žmonės, įvykiai ar kiti veiksniai įtakos Jūsų būseną ir gyvenimą šiandien. Iškritusi runa gali parodyti, kaip klostysis visa diena, arba konkretų įvykį. Susikaupkite ir, kai pajusite, kad jau tinkamas metas, verskite runą.

Taip pat, šis rinkinys gali Jums pasakyti apie rūpimą žmogų. Susikaupkite ir sekundę pamąstykite apie konkretų žmogų. Galite trumpam užsimerkti, taip bus lengviau susikaupti. Kai būsite pasirengę, verskite runą.

Jei bus sunku suprasti runos paaiškinimą, nenusiminkite, bet pažvelkite į tai filosofiškai. Pabandykite pamąstyti ir suprasti, ką Jums nori pasakyti runa.

Nepatariame runą versti dažniau nei kartą per dieną, nes ji nebeatspindės realios situacijos ir patarimai nebus tikslūs.


vadas 2015-02-17 11:02:54
Runos aciu jums.
vadas 2015-02-16 10:54:07
Aciu Jms RUNOS, tik gaila negavau atsakymo i konkretu klausima.
vaida 2015-01-28 00:05:18
Niekaip nesuprantu kaip CIA burtis
ange 2015-01-21 15:09:59
viskas tiesa ir viskam yra paaiskinimas tik isiklausykit savo minciu ir sirdies troskimus,aciu ir sekmes.
Eola 2015-01-16 09:54:20
Čia ne tikėjimo reikalas, o žmogaus energetikos - juk ranka ta pati, kuri traukia realią kortą ar runą, arba virtualią. Sąsajos vis tiek išlieka.
Deividas 2015-01-12 21:47:26
turiu ir taro kortas ir runas ir oraculo kortas nelabai suprantu kaip galima internetu ta naudoti suprantu kad tai tas pat viskas susideda is daugybes trupiniu ieskojai sumanei mesti runas iskrito del begales priezasciu iki kuriu buvai atvestas, bet man jos neatstotu mano runu kurias paemus i rankas iskart jauti kad laikai kaska dangisko vibracijos susijungimo jausmas nuovargis ir panasei manau visos materialios runos toki jausma duoda o internetu lieka internetu bent man taip atrodo, gal kas naudojates runom tikrom? jai taip gal pasidalinsim ismintim 0940slama@one.lt nesu tame senas bet stengiuosi kiek imanoma daugiau ismokti idomus dalykas kai laikai akmeni rankoi o jausmas tarsi akmuo tave laiko uz sirdies tas kas naudoja runas supras apie ka kalbu.
virginija 2015-01-09 07:42:14
netikiū
Jūsų komentaras